Yalı Bilişim

Etiketler
hosting web yalıhost yalibilişim yali hosting host web hosting yali

Hakkında

HAKKIMIZDA :

YALI Bilişim 2013 yılında İzmir'de kuruldu. Şirketimiz aşağıda belgeleri görüleceği üzere Ticari Faaliyetlerini İzmir merkezli olarak tüm Türkiye genelinde gerçekleştirmektedir. Uzak Satış Hizmeti ile Ülke içinde sunucu hizmetleri, Hosting Hizmetleri ve çeşitli yazılım, İnternet Tasarım hizmetleri vermektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

YALI Bilişim Teknoloji ve Internet Hizmetleri olarak %100 müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Bu bağlamda sunucularında adaletli paylaşım esasına dayalı yapıyı benimseyen ve kullanıcıları mağdur etmeyen bir anlayışla hizmet vermekteyiz.


Sürekli olarak bilgi ve becerisini artırmaya yönelik eğitim ve yatırımları sürdürmekteyiz. Bunun yanısıra hukuk firmaları ve avukatlara Bilişim Suçlarına yönelik teknik bilgimizi ücretsiz olarak sunmaktayız.


Ayrıca yeni çıkan Ticaret Kanuna göre yapılması zorunlu olan Internet Sayfası, İnternet Defteri konularında Web tasarımı ve Danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Bu bağlamda sektörde gözlemlediğimiz eksikleri ve yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırmaya yönelik olarak, müşterinin ihtiyaçlarını tam olarak belirleyen, masraf, zaman kaybını ortadan kaldıran bir çalışma prensibiyle hareket etmekteyiz.


Her nekadar biz kalitemize güvensekte, siz değerli müşterilerimize olan bağlılığımızı ispatlamak adına, ürün ve hizmetlerimizden faydalanmaya başladığınız andan itibaren memnuniyetinizi güvence altına almak için; aldığınız/alacağınız hizmetlerden memnun kalmamanız durumunda sizlere ücretini geri ödeme garantisini vermekteyiz.

Telefonlar

(0232) 306 2244
0538 457 1177

Adres

Yalı Bilişim; İzmir şehri Bayraklı ilçesi Merkez mahallesindedir.

Engin Çelik firma sorumlusudur. Bayraklı / İzmir

İzmir / Bayraklı / Merkez

Haritada göster

Harita

Yalı Bilişim nasıl gidilir?
Yalı Bilişim firması için, henüz bir harita tanımlanmamış.

Genel Bilgiler

Şirket Adı
Yalı Bilişim
Sorumlu Kişi
Engin Çelik
Adres

Bayraklı / İzmir

İzmir / Bayraklı / Merkez

Haritada göster
Telefonlar
(0232) 306 2244
0538 457 1177
Faks
Şirket Türü
Hizmet ,
Şirket Tipi
Şahıs Şirketi
Çalışan Sayısı
Vergi Dairesi
Karşıyaka
Vergi Numarası
2360430976

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir