Vetaş Nakliyat

Hakkında

Sektörde 2009 yılından itibaren hizmet veren firmamız, iş prensibi olarak en doğru çözümü en ideal ekip ve ekipmanlarla en doğru zamanda verebilmeyi benimsemiş olup Ankara Evden Eve Nakliyat sektöründe kalitesiyle fark yaratma uğraşı içindedir.

Bünyemizde istihdam ettiğimiz uzman experimiz, montaj ve demontaj için marangozumuz ve eşyaların paketlenmesinden sorumlu tecrübeli elemanlarımız ile son teknoloji araçlardan oluşan araç parkımızla hizmetinizdeyiz.  Sayısız taşımacılık hizmetini profesyonel düzeyde kusursuz bir şekilde hayata geçiren Ankara Vetaş Nakliyat firması siz değerli müşterilerinin daima ilk tercihi konumundadır. Ankara evden eve nakliyat hizmetinde sektörün lider firması  olan  Vetaş Nakliyat yükselen firma profili ile sektörde üst sıralara tırmanmaktadır. Her geçen gün artan hizmet kalitesi ile alternatifi olmayan firma konumundaki Ankara Vetaş Nakliyat firması ayrıca geniş araç filosu ve teknolojinin son ürünü nakliye asansörleri ile de siz değerli müşterilerine üst düzey hizmet sağlamaktadır. Ankara Asansörlü Nakliyat hizmetinin de akla gelen ilk firması olan Ankara Vetaş Nakliyat firması sizlere ayrıcalıklar sunmaya devam etmektedir.

Tüm zamanların en deneyimli personel kadrosunu kuran ve bünyesinde profesyonelleri barındıran Ankara Vetaş Nakliyat firmasının ayrıcalıklı evden eve nakliyat hizmetinden yararlanmak ve diğer tüm profesyonel taşımacılık hizmetleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için BURADAN iletişime geçebilirsiniz.

Telefonlar

0545 722 1136
0539 252 2809

Adres

Vetaş Nakliyat; Ankara şehri Etimesgut ilçesi Elvankent mahallesindedir.

Vehap Doğan firma sorumlusudur. Piyade mahallesi 1966 sokak 8/A etimesgut ankara

Ankara / Etimesgut / Elvankent

Haritada göster

Harita

Vetaş Nakliyat nasıl gidilir?
Vetaş Nakliyat firması için, henüz bir harita tanımlanmamış.

Genel Bilgiler

Şirket Adı
Vetaş Nakliyat
Sorumlu Kişi
Vehap Doğan
Adres

Piyade mahallesi 1966 sokak 8/A etimesgut ankara

Ankara / Etimesgut / Elvankent

Haritada göster
Telefonlar
0545 722 1136
0539 252 2809
Faks
12221234232
Şirket Türü
Hizmet ,
Şirket Tipi
Çalışan Sayısı
10-50
Vergi Dairesi
etimesgut
Vergi Numarası

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir