Vera İnşaat

Harita Vera İnşaat haritası Büyük Harita için tıklayın
Etiketler
ankara proje inşaat balgat mütaahitlik vera

Hakkında

1994 yılında Ankara da faaliyetlerine başlamış, kurulduğundan beri kamu ve özel sektörde bir çok projeyi ana yüklenici olarak tamamlamıştır. Aynı zamanda gayrimenkul sektöründe Ankara’nın muhtelif bölgelerinde projeler gerçekleştirmiştir.

VERA İNŞ.TİC.VE SAN.LTD.ŞTİ. 16 yıla yaklaşan deneyimiyle üretim bilinci oluşturmak, katma değer yaratmak ve işletme kültürü oluşturmak için “değer yaratma” hedefiyle hareket etmektedir. Türkiye’de çağdaş mimari ve çevre dostu modern yaşamı tanımlayan projeler inşa etme amacıyla derin deneyimiyle, yenilikçi iş modelleri üretmektedir.

Bu süreç içerisinde 31.12.2009 tarihi itibariyle tamamlanmış/devam etmekte olan projelerin toplamı 68’dir. “Kalite-Zaman-Maliyet” üçlemesini ana ilke olarak benimsemiş ve mimariyle ilgili standartlara, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına, inşa tekniklerine ve sanatına, uygun olarak tüm taahhütlerini zamanında gerçekleştirmiştir. Proje ve üretim konusunda uzman ekibi, çözüm ortaklarıyla çalışarak dünya standartlarını uygulamaya çalışmaktadır.

Gerçekleştirildiği ve devam eden projelerden de görüleceği üzere altyapı, üstyapı, mekanik, elektrik ve elektronik işlerinin hepsinde deneyim kazanarak kendisini güncelleyerek geliştirmiştir. Varoluş vizyonuyla gelecekteki projelere yatırım yapabilmektedir.

Şirketimiz aynı zamanda dünya çapında inşaat piyasalarındaki uluslararası projelerin yapımına katkı sağlayabileceğinin farkındadır. Bu amaçla, şirketin İş Geliştirme Merkezleri geçerliliğini hala korumakta olup Libya, Nijerya da yerel partnerleriyle çalışmalarına devam etmektedir. Yurt içi projelerindeki deneyimleri ve başarıları, enternasyonal pazarlarda yeni hedefleri olmuştur.

Kalite Politikası

Uluslararası projeler üretmek, kalite anlayışından ödün vermeden işleri zamanında, tek yapımda ve doğru yapmak.

Sektörün gelişmesine katkıda bulunmak. Kalite düzeyinin yükseltilmesi ve verimliliğin arttırılması için bilim ve teknolojideki gelişmeleri izlemek, çalışan personelin bu gelişmeler konusunda gereksinim duyacakları eğitimi almalarını ve böylece kalite düzeyinin sürekli gelişimini sağlamak.

En üst düzeyde müşteri tatmini sağlamak, Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak kalite iyileştirme çalışmalarında sürekliliği sağlamak.

KALİTE POLİTİKAMIZDIR.

Çevre Politikası

Çevre ve insan sağlığının korunmasını ön planda tutmayı, çevreye bırakılan katı, sıvı gaz atıklarını ve gürültü etkisini azaltmayı, geri dönüşümü sağlayacak imkanları araştırmayı ve atıkları çevreye zarar vermeyecek şekilde bertaraf etmeyi, yürürlükte olan mevzuatlara uymayı, doğal kaynak kullanımını azaltmayı, herhangi bir kaza veya acil durum için gerekli önleyici tedbir almayı, sürekli gelişmeyi sağlayacak faaliyetleri yapmayı temel ilke olarak benimser ve taahhüt ederiz.

Telefonlar

(0312) 473 1213

Adres

Vera İnşaat; Ankara şehri Çankaya ilçesi Balgat mahallesindedir. Ceyhun Atıf Kansu Cad. No:145/10 Cevizlidere-Balgat / ANKARA

Ankara / Çankaya / Balgat

Haritada göster

Harita

Vera İnşaat nasıl gidilir?

Genel Bilgiler

Şirket Adı
Vera İnşaat
Sorumlu Kişi
Adres

Ceyhun Atıf Kansu Cad. No:145/10 Cevizlidere-Balgat / ANKARA

Ankara / Çankaya / Balgat

Haritada göster
Telefonlar
(0312) 473 1213
Faks
(0312) 472 6304
Şirket Türü
Şirket Tipi
Çalışan Sayısı
Vergi Dairesi
Vergi Numarası

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir