Veluna luna ofis sistemleri

Hakkında

Luna Ofis Sistemleri, İkitelli’de bulunan 3200m²'liktesisinde ofis koltuğu üretimi alanında faaliyet göstermektedir.

Luna Ofis Sistemleri’nin ana hedefi; Veluna markası altında topladığı ürünleri ile çalışma mekanları için farklı çözümler arayan girişimci, mimar ve satınalma yöneticilerine yeni bir alternatif sunabilmektir.

Bu doğrultuda şekillenen üretim yapısı, Ar- Ge ve tasarım faaliyetleri konusundaki patent – tasarım veritabanlarında yapılan araştırmalar, uluslar arası fuarlara yapılan ziyaretler ve dünya çapında sektöre yön veren mimar ve tasarımcılarla kurulan düzenli bilgi alışverişi ile beslenmektedir.

Ofis mobilyası sektöründe “Türk Tasarımı” olgusunu dünyaya taşımak misyonuyla hareket eden Luna Ofis Sistemleri, komşumuz olan çevre ülkelerden başlayarak Türki Cumhuriyetler, hızla gelişen Ortadoğu ülkeleri ve Afrika’daki bayilikler oluşturmuştur.

Yurtiçinde de bayilik sistemiyle büyümeye devam eden Luna Ofis Sistemleri, çevreye olan duyarlılığını da üretim öncesinde tedarikçilerinden başlayarak nihai ürünün tüketiciye ulaştığı ana kadar sürdürmektedir.

Luna Ofis Sistemlerinin vizyonu; Veluna markası altında müşterisine önceden taahhüt ettiği şartlarla hizmet veren, çevreye ve sosyal sorumluluklarına saygılı; ISO, TSE, Garanti ve Satış Sonrası Yeterlilik gibi belgelerin ortaya koyduğu standartlar dahilinde üretim yapan, %100 kendi tasarımları olan ürünlerle dünyada söz sahibi bir marka haline gelmek ve bunu sürdürülebilir kılmaktır.

Telefonlar

(0212) 671 7424

Adres

Veluna luna ofis sistemleri; İstanbul şehri Başakşehir ilçesi Merkez mahallesindedir.

bülent karadeniz firma sorumlusudur. İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Dersankoop Sanayi Sitesi S6 B-Blok No: 301 Başakşehir

İstanbul / Başakşehir / Merkez

Haritada göster

Harita

Veluna luna ofis sistemleri nasıl gidilir?
Veluna luna ofis sistemleri firması için, henüz bir harita tanımlanmamış.

Genel Bilgiler

Şirket Adı
Veluna luna ofis sistemleri
Sorumlu Kişi
bülent karadeniz
Adres

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Dersankoop Sanayi Sitesi S6 B-Blok No: 301 Başakşehir

İstanbul / Başakşehir / Merkez

Haritada göster
Telefonlar
(0212) 671 7424
Faks
(0212) 671 7456
Şirket Türü
Şirket Tipi
Çalışan Sayısı
Vergi Dairesi
Vergi Numarası

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir