VARER makine san.tiç.ltd.şti

Etiketler
otomotiv makine makina tuzla silah silam imalatı

Hakkında

İstanbul Kartal'da 450 metre kare alanlı ISO 9001 belgeli imalathanemizde 20 kişilik uzman kadrosuyla, ileri teknolojiyle yüksek kalitede silah ve otomotiv sanayinde hizmet vermekteyiz.

VARER, 1962 yılında Rize-Ardeşen'de küçük bir Torna tesviye atölyesi olarak çalışmalarına başladı. 1973 yılından itibaren, Samsun sanayi sitelerinde gelişerek üretim ve taahhüt işlerine devam etti. 1976 yılında İstanbul-Kartal'da 250 m2 lik bir atölyede, 40 kişilik konusunda uzmanlaşmış bir kadro ile çalışmalarını sürdürdü. TSE belgesinin de alınması ile çeşitli Devlet ihalelerinde başarıyla çalışmalarını sürdürdü. 2006 Martından itibaren Şaman Sanayi sitesinde 450 m2 alan, konusunda uzman 20 elemanıyla metal işleme dalında çalışmalarını sürdürmektedir. 2007 Mayıs ayında ISO9001 belgesini alarak silah sektöründe dünya çapında bir çözüm ortağı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

VİZYON

Metal işleme sektörüne hizmet veren bir kuruluş olarak dinamik, gelişmelere açık, kaliteli ve güvenilir ürünlerle yurt içinde tercih edilen ve yurtdışı pazarına açılan bir şirket olmak,

MİSYON

Firma çalışmalarını sürdürmek ve varlığını koruyabilmek için, işinde yetki ve sorumluluğunun bilincinde olan, firma gelişimine paralel olarak sürekli gelişimini sağlayarak bunu üretime yansıtan, ortak amaçlar doğrultusunda hareket etmeyi ilke edinen, çalışmayı yardımlaşmayı başarı ve gururu ortak paylaşımlar olarak gören bir çalışanlar topluluğu oluşturmak.

KALİTE POLİTİKASI

* Müşteri isteklerini tam olarak belirlemek, kalite, fiyat ve termin sürelerine uygun şekilde çalışarak müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde sağlamak.

* Ürün üretiminde Kalite Yönetim Sistemine bağlı olarak planlı çalışma ve eğitimler sonucunda sürekli gelişimi sağlamak.

* İşçi sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uygun bir çalışma ortamı sağlayarak iş kazalarını minimum düzeyde tutmak

* Karlılık düzeyimizi ve işletme performansını maksimum düzeye getirmek.

* Firma Kalite hedeflerine ulaşmak için her alanda sürekli iyileştirme ve geliştirme çalışmaları ile beraber, uluslararası Kalite Yönetim Sistem Standardı olan TS EN ISO 9001:2000'e göre sistemimizi devam ettirmek.

* Kaliteyi şirketimiz için ulaşılan ve korunan bir düzey değil yenilenen ve geliştirilen bir hizmet olarak sunmak.

* İlk defada doğru üretimi yapmak,

Telefonlar

(0216) 442 0644

Adres

VARER makine san.tiç.ltd.şti; İstanbul şehri Tuzla ilçesi Merkez mahallesindedir. Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesi 15.Parsel No:23-27 Tuzla İstanbul

İstanbul / Tuzla / Merkez

Haritada göster

Harita

VARER makine san.tiç.ltd.şti nasıl gidilir?
VARER makine san.tiç.ltd.şti firması için, henüz bir harita tanımlanmamış.

Genel Bilgiler

Şirket Adı
VARER makine san.tiç.ltd.şti
Sorumlu Kişi
Adres

Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesi 15.Parsel No:23-27 Tuzla İstanbul

İstanbul / Tuzla / Merkez

Haritada göster
Telefonlar
(0216) 442 0644
Faks
(0216) 442 0805
Şirket Türü
Hizmet , Üretim , Satış Pazarlama ,
Şirket Tipi
Çalışan Sayısı
Vergi Dairesi
Vergi Numarası

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir