Van Kahvaltı Sofrası

Harita Van Kahvaltı Sofrası haritası Büyük Harita için tıklayın
Etiketler
kadıköy kızıltoprak van kahvaltı sofrası kahvaltı sofrası

Hakkında

Kardeşler olarak balla ilgilenen bir aileyiz. Cenab-ı Allah Kuran'ı Kerim'de Nahl suresinde balı ve arıyı övmüştür."Onların karnında şifa verici şerbeti biz koyduk"buyuruyor. Van'da

Van'ın meşhur otlu peyniri ile yola çıktık. İstanbul'da Osmanlı padişahlarının ve sayın başbakanımızın da tükettiği Siirt Pervari karakovanları ile Van, Bingöl, Bitlis, Kastamonu, Marmaris balları ile Fatih, Kızıltoprak, Göztepe, Sarıyer ve Bakırköy şubelerimizle hizmetimiz sürüyor. Şirketimize (ANAARI) ismini vermemizin sebebi; kardeşlerimi ve şubelerimi bir çatı altında anaarı gibi toplattırmak içindir. Aynı zamanda da balla uğraştığımız için bu ismi seçtik. Amacımız; milletimize"işte bal gibi bal"sözünü söylettirmektir. Peygamberimizin (S.A.V.)"temizlik imandandır"sözünden yola çıkarak milletimize organik, doğal, fıtri, temiz ilaçlardan ve kimyasal maddelerden uzak tertemiz bitkilerden, tertemiz bal yedirmektir.

Maalesef toplumumuzun ahlakı değerleriyle ile beraber gıdalarımızda da bozulma eğilimi başlamıştır. Bal, süt ve et gibi değerli bir gıdadır. Bu gıdayı insan eli değmeden doğal bir şekilde yedireceğiz. Çünkü; Bal binbir hastalığa devadır.

Bediüzzaman Said-i Nursi Hazretlerinin dediği gibi "beşerin bulaşık eli nereye girerse orayı karıştırır" Hakikaten insanlar son zamanlarda para hırsı ile hem kainatı hem ahlakımızı hem de sağlığımızı tehdit ettiler.Çözüm ve misyonumuz; para hırsına girmeden, temiz, helal ve güzel yiyecekleri halkımıza sunmaktır. Şubelerimizde balın yanında yöresel olarak peynir, zeytin ve kuruyemiş çeşitleri bulunmaktadır.

Telefonlar

(0216) 356 3371

Adres

Van Kahvaltı Sofrası; İstanbul şehri Kadıköy ilçesi Göztepe mahallesindedir. Fahrettin Kerim Gökay Cad No:222 Göztepe

İstanbul / Kadıköy / Göztepe

Haritada göster

Harita

Van Kahvaltı Sofrası nasıl gidilir?

Genel Bilgiler

Şirket Adı
Van Kahvaltı Sofrası
Sorumlu Kişi
Adres

Fahrettin Kerim Gökay Cad No:222 Göztepe

İstanbul / Kadıköy / Göztepe

Haritada göster
Telefonlar
(0216) 356 3371
Faks
(0216) 356 3372
Şirket Türü
Şirket Tipi
Çalışan Sayısı
Vergi Dairesi
Vergi Numarası

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir