US TEKNOLOJİ PROJE VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Harita US TEKNOLOJİ PROJE VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ haritası Büyük Harita için tıklayın
Etiketler
bilgisayar lazer laptop ıpl alex ozon oksijen diod plasmalite sağlıklı yaşam cihazları

Hakkında

US Teknoloji Proje ve Danışmanlık Hizmetleri; 2007 yılında girişimci iki elektronik mühendisi tarafından kurulmuş olup temel çalışma alanları olarak güzellik ve sağlık sektörünü benimsemiştir. Firmamız estetik cihazlarının ( FPL, IPL, Alex, Diod, Nd; Yağ Lazer...vb ) , sağlıklı yaşam cihazları ( ozon jeneratörü, iyonizer, ...vb ), bilgisayar, laptop,... vb. ürünlerin satış, kurulum, servisve bakımını, elektronik kart tamirlerini de yapmaktadır. Yeni bir cihaz almak istiyorsanız, bizi aramadan karar vermeyin. Ayrıntılı bilgi için sitemizi de ziyaret edebilirsiniz.PLASMALITE FPL Digital ( Epilasyon, Cilt Gençleştirme, Damarsal Lezyonlar, Leke Tedavisi, Akne Tedavisi, Dövme Silme )

Türkiye distribütörlüğünü yaptığımız MBC (Medical Bio Care) dünyada IPL teknolojisini icat eden ve bunu geliştirerek FPL teknolojisini yaratan şirkettir. Dünya patentli FPL teknolojisine yönelmelerinin sebebi de tedavileri daha kaliteli,etkin ve güvenli hale getirmektir.

Kaliteye, etkinliğe ve güvenliğe önem veriyorsanız FPL teknolojisi ile çalışan Plasmalite FPL Digital’i incelemeden karar vermeyin.Plasmalite patentli floresan filtre teknolojisi sayesinde zararlı ışınları yararlı ışınlara çevirip enerji yoğunluğunu istenilen dalga boylarında verebilen bir sistemdir.Plasmalite floresan ile filtre edilmiş ışık kullanarak ciltteki melanin,hemoglobin ve kolojeni seçici olarak hedefler. Filtrelenmiş ışığı dokudaki hedef kromoforlara safir kristal dalga kılavuzu ile iletir.

Epidermiste oluşan zararlı ısıyı en çabuk emebilen kristal safirdir. Isıyı en çabuk emebilen ve otomatik olarak soğutabilen safir kristali hem yan etkisiz hem de ağrısız bir tedavi sağlar.

OZON JENERATÖRLERİ, HAVA VE SU DEZENFEKTE CİHAZLARI, İYONİZER OZON HAKKINDA BİLGİ:

OZON NEDİR: Aktif oksijen (Ozon O3) bilinen en etkili mikrop öldürücü ve koku gidericidir. Ozon doku ve hücrelere ihtiyacı olan oksijeni en etkili şekilde sağlayan ve toksinleri yok eden bilinen en güçlü tedavidir.

Ozon Gazının Diğer Dezenfektanlara Göre Avantajları* Ozon, oksidasyon gücü çok yüksek olan bir gaz ve bilinen en kuvvetli dezenfektandır. * Ozonun ve Diğer Dezenfektanların Oksitleme Güçleri ; Dezenfektan Oksitleme Gücü (Volt) Ozon (O3) 2,07 H2O2 (Hidrojen peroksit) 1,77 Permanganat 1,67 Klor dioksit 1,57 Hypochlorus asit 1,49 Klor gazı 1,36 Oksijen 1,23 Brom 1,09 Hipoklorid 0,94 Klorit 0,76 İyot 0,54* Yüksek oksidasyon kuvveti, ozonun bakterilerin tahribatında tam etkin bir rol oynamasına sebep olur. * Ozon gazının dezenfeksiyon etkisi, aynı şartlar altında klorunkinden 3125 defa daha fazladır. Spor, kist ve virüslere karşı klordan daha etkilidir. * Ayrıca ozon, havada bulunan oksijenin parçalanması yoluyla elde edildiği için kararsız yapısı nedeniyle dezenfeksiyon görevini tamamladıktan sonra daima hammaddesi olan oksijene dönüşür. * Ozon gazının dezenfeksiyon sonrasında artık ve kalıntı bırakmayan tek dezenfektan oluşu, özellikle gıda sanayiinde kullanımını, diğer dezenfektanlara göre avantajlı kılmaktadır. * Ozon, yüksek oksidasyon gücü ile diğer dezenfektanlara göre çok üstündür. Hipoklorik asit`ten ( hocl ) 25 kat , hipoklorit`ten ( ocl ) 2500 kat , kloromin`den ( nh2cl ) 5000 kat daha etkili olmasına karşın, onlar gibi atık ve zararlı maddeler ortaya çıkarmaz. Ozon, kısa bir süre sonra tekrar oksijene dönüştüğü için doğaldır ve yan etkisi yoktur. İçme ve kullanma sularında ozon uygulaması ülkemizde uzun zamandır kullanılan bir yöntem olmakla beraber TSE tarafından onaylanmış ve TS EN 1278 nolu standartta yayımlanmıştır. Ülkemizde de yaygın olarak kullanılan içme ve kullanma suyunda ozonlama sistemi 1982 yılında da ozon gazı şişelenmiş suda kullanılması için FDA (Dünya Sağlık Örgütü) Genel Olarak Güvenilebilir (GRAS) deklarasyonu yayınladı ve ozonu güvenli ilan etti. ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN SİTEMİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

Telefonlar

(0212) 216 5680
0555 206 4626

Adres

US TEKNOLOJİ PROJE VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ; İstanbul şehri Şişli ilçesi Mecidiyeköy mahallesindedir.

UMUT DEMİR firma sorumlusudur. Selehattin Pınar Cad. Mevlüt Çavuş Sok. No:4 D:8 Mecidiyeköy Şişli

İstanbul / Şişli / Mecidiyeköy

Haritada göster

Harita

US TEKNOLOJİ PROJE VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ nasıl gidilir?

Genel Bilgiler

Şirket Adı
US TEKNOLOJİ PROJE VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
Sorumlu Kişi
UMUT DEMİR
Adres

Selehattin Pınar Cad. Mevlüt Çavuş Sok. No:4 D:8 Mecidiyeköy Şişli

İstanbul / Şişli / Mecidiyeköy

Haritada göster
Telefonlar
(0212) 216 5680
0555 206 4626
Faks
(0212) 216 5680
Şirket Türü
Şirket Tipi
Çalışan Sayısı
Vergi Dairesi
Vergi Numarası

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir