ümit kaymak akademi

ümit kaymak akademi

İletişim Bilgileri
  • Sorumlu Kişi:
    ahmet kalenderoğlu
  • Telefon:
    (0322) 363 7245
  • Faks:
    (0322) 363 7245
Sosyal Medya:

ÜMİT KAYMAK AKADEMİ EĞİTİM KURUMLARI

ÜMİT KAYMAK Eğitim kurumları , ilk yılı olmasına rağmen, eğitim kadrosu ile yaklaşık 13 yıllık dev bir birikimin sonucunda kurulmuştur.


ÜMİT KAYMAK Eğitim kurumları, Themis ve Justice gibi kaynak kitapların yazarı Anayasa Hukuku, İdare Hukuku ve İdari Yargılama Hukuku alanında uzman ÜMİT KAYMAK tarafından yıllardır birlikte kurum sınavlarına hazırlıkta faaliyet gösteren eğitimci, alanında uzman ve kendisini bu sınavlara hazırlıkta ispat etmiş arkadaşları ile birlikte kurulmuştur.


Eğitim kadromuz, bir çok KPSS ve kurum sınavlarına hazırlık merkezinin kurulmasına ve yürütülmesine öncülük etmiş ve bu merkezlerde eğitim veren öğretmen kadrolarının yetişmesinde de büyük katkılarda bulunmuştur.


Şimdi ADANA’da bu büyük birikim ve tecrübemizi birleştirerek, yıllar önce birlikte başladığımız eğitim yürüyüşümüzü yeniden birlikte sürdürme kararlılığıyla ÜMİT KAYMAK Eğitim kurumlarını hizmetinize sunmuş bulunmaktayız…

MİSYONUMUZ
Yılların verdiği tecrübeleri bir araya getiren Kurumumuz, eğitim kadromuzla birlikte siz değerli arkadaşlarımızı, uzun süren öğrenim hayatınızın son aşamasında olduğunuz bu günlerde KPSS’ ye ve Kurum sınavlarına en iyi şekilde hazırlayıp, kariyerinizi birlikte şekillendirmeyi kendisine misyon edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Gelişmelere pozitif bir yaklaşımla, geçmişten ders çıkartarak eğitimde öncü, yeniliklere açık, sürekli gelişen ve sektöründe taktir edilen bir eğitim kurumu olabilmek.

ORTAK DEĞERLERİMİZ

* İnsana, topluma, bilgiye ve çevreye saygi
* Her türlü deneyim ve bilgiyi paylaşma ve aktarma
* Sürekli öğrenen ve gelişen bir eğitim kurumu olmak
* Kurumun ciddiyetini ve sistematiğini müşterilerimize hissettirmek
* Eski ve yeni öğrencilerimizin kurumumuza olan aidiyet duygularını sürekli kılmak
* Toplam kalite yaklaşımı içinde her bir öğrencimizi eğitim ve öğretim fırsatlarıyla buluşturarak sınavlarda başarılı olmalarını sağlamak.


ÜMİT KAYMAK AKADEMİ

ümit kaymak akademi; Adana şehri Seyhan ilçesi Çınarlı mahallesindedir.

ahmet kalenderoğlu firma sorumlusudur.
Genel
ümit kaymak akademi haritası
ümit kaymak akademi nasıl gidilir?
ümit kaymak akademi firması için, henüz bir harita tanımlanmamış.
ümit kaymak akademi Mesaj gönder
Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir