TrSektor.com

Harita TrSektor.com haritası Büyük Harita için tıklayın
Etiketler
şirketler adem öztaş kobi rehberi hakkımızda öztaş

Hakkında

2007 yılının Haziran ayında Adem Öztaş tarafından kurulan TrSektor.com. Türk kobilerini, internetin güçü ile buluşturmayı kendine hedef edinmiştir.

TrSektor.com Türkiye'de bulunan işletmelerin firma profili, iletişim bilgileri, ulaşım haritaları, ürünleri ve hizmetlerini bünyesinde barındıran kapsamlı bir bilgi ağı yapısına sahiptir. On binlerce işyeri, bilgilerini TrSektor.com üzerinden tamamen ücretsiz olarak yayınlamalarının yanı sıra, ÜCRETSİZ bilgi güncelleme ve REKLAM hizmetinden de faydalanmaktadırlar.

TrSektor.com, B2B (Business to Business) şeklinde tanımladığımız firmalar arası ticarette ülkemizde önemli bir yere sahiptir. Hergün yüzlerce işletme TrSektor.com üzerinden yeni iş bağlantıları kurarak mevcut iş ağlarını geliştirip ve yeni pazarlar edinmektedirler.

TrSektor.com, B2C (Business to Consumer) şeklinde tanımladığımız iş modeli sayesinde ise, son kullanıcılar istedikleri ürün ve hizmete çok hızlı bir şekilde TrSektor.com üzerinden ulaşmaktadırlar.

Örneğin, İzmir de A semtinden B semtine taşınacak olan Ayşe Teyze trsektor.com üzerinden İzmir de faliyet gösteren ve evden eve taşımacılık yapan işletmelerle iletişime geçip taşımacılık hizmetini satın alabilmektedir. Trsektor.com üzerinden bölgesel ve lokal aramalar yaparak, istediğiniz ürüne, ürün veya hizmet katagorisi belirterek, istediğiniz şehir ve semt bilgilerine göre birçok firma arasından seçim yapacak şekilde ulaşabilir, alternatif firmalarla diyalog kurarak sizin için en uygun olan tercihte bulunabilirsiniz.

TrSektor.com web araçları:

Ürünü apisini kullanarak ürünlerinizi web sitenizde kolayca yayınlayabilirsiniz. ( Çok yakında )

Telefonlar

0532 000 0000
0532 000 0000

Adres

TrSektor.com; İstanbul şehri Maltepe ilçesi Zümrütevler mahallesindedir.

Adem Öztaş firma sorumlusudur. Lütfen iletişim formunu kullanın.

İstanbul / Maltepe / Zümrütevler

Haritada göster

Harita

TrSektor.com nasıl gidilir?

Genel Bilgiler

Şirket Adı
TrSektor.com
Sorumlu Kişi
Adem Öztaş ( Kurucu )
Adres

Lütfen iletişim formunu kullanın.

İstanbul / Maltepe / Zümrütevler

Haritada göster
Telefonlar
0532 000 0000
0532 000 0000
Faks
0532 000 0000
Şirket Türü
Hizmet , Danışmanlık , Diğer ,
Şirket Tipi
Şahıs Şirketi
Çalışan Sayısı
1-3
Vergi Dairesi
Küçükyalı
Vergi Numarası

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir