TRAKYA EV OFİS SANAYİ MAMÜLÜ TAŞIMACILIĞI

Hakkında

Trakya Nakliyefirması ile yapacağınız taşınma öncesi profesyonel ekibimiz tarafından bütün eşyalarınız graft ve köpük sistemi ile paketlenmektedir.Uzman ekip eşliğinde bütün eşyalarınız sarıldıktan sonra Trakya nakliyatın tecrübeli elemanları tarafından düzgün şekilde taşınır ve araçta yerleştirilir.Yeni taşınacağınız yuvanıza,profesyonel ekibimiz eski evdeki düzeni sağlayacak şekilde yerleştirme yapıp,sizi hiç taşınmamış kadar mutlu bir şekilde bırakacaktır.
Kaliteli ve itinalı taşımacılık tüm taşıma işlerinizde, iş ayrımı yapılmadan uygulanır.
Bizim zamanımız çok değerli olduğundan dolayı zaman kavramına önem vermekteyiz. Müşterimize söz verdiğimiz gün ve saatte adresinizde oluruz.
Trakya Nakliye şirketi kalitesini daima yüksek tutar. Size en iyi hizmeti verebilmek için tüm imkanlarını seferber eder.
Yetiştirdiğimiz profesyonel, güvenilir ve güler yüzlü ekiplerle size hizmet veriyoruz.
Taşıma hizmeti sunan ekipler tek tip kıyafetlerle ev ve ofis taşıma hizmeti sunarlar.
Yeniliğe ve gelişmeye önem veren Trakya nakliyat, teknolojik tüm gelişmeleri takip ederek envanterine ekler. Size son model araç ve asansörlerle hizmet sunar.
Trakya ev taşımacılık şirketi müşteri memnuniyetine dayalı bir çalışma yapar. Taşıma günü oluşacak tüm sorunları önceden düşünür ve çözer.
Trakya nakliyat ekspertizleri ev veya iş yerinizi inceler ve size yapabileceği işin sözünü verir.
Şirketimiz sizi taşıma personeli ile muhatap etmez. Tüm taşıma işlerinizi takip eden üst düzey yönetici ile muhatap olursunuz.
Trakya nakliyat şartlar ne olursa olsun, bilgilerinizi 3. kişilerle paylaşmaz.Gizlilik firmamızın temel prensibidir.

hertürlü nakliye hizmetleri 0212 872 46 66Tanıtım Yazısı:TRAKYA NAKLİYE EV EŞYASI, OFİS & BURO MALZEMESİ,İŞ YERİ,FABRIKA,ATÖLYE,FUAR STANDLARI VE SANAYI MAMULÜ TAŞIMACILIĞI İSTANBUL ŞEHİR İÇİ VE YURDUN HER YERİNE KOMPLE VEYA PARSİYEL NAKLİYE İŞLERİNİZ İTİNA İLE TAŞINIR.DEPOMUZ MEVCUTTUR...7 GÜN 24 SAAT KESİNTİSİZ HİZMETİNİZDEYİZ...MERKEZ:İSTANBUL/BEYLİKDÜZÜ-7,GÜN/24,SAAT ARAYABİLECEĞİNİZ(0212 872 4 666)NOLU TELEFON`DAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ ŞUBELERİMİZ:İKİTELLİ,BAŞAKŞEHİR,SİRKECİ,ANBARLI LİMAN,BÜYÜKÇEKMECE...(SİZE YAKIN VE YÜKÜNÜZE UYGUN BİR ARAÇ BİZDE MUTLAKA VARDIR)

www.trakyanakliye.com

Telefonlar

(0212) 872 4665
0505 422 5155
0533 381 8934

Adres

TRAKYA EV OFİS SANAYİ MAMÜLÜ TAŞIMACILIĞI; İstanbul şehri Büyükçekmece ilçesi Beylikdüzü mahallesindedir.

Sabri Trakyalı firma sorumlusudur. Beylikdüzü Büyük Şehir Mah. E-5 yan yolu üzeri Plaza İş Merkezi Kat: 6 No:105/106 ( Bizim Kent Köprüsü Yanı) Beylikdüzü/İSTANBUL

İstanbul / Büyükçekmece / Beylikdüzü

Haritada göster

Harita

TRAKYA EV OFİS SANAYİ MAMÜLÜ TAŞIMACILIĞI nasıl gidilir?

Genel Bilgiler

Şirket Adı
TRAKYA EV OFİS SANAYİ MAMÜLÜ TAŞIMACILIĞI
Sorumlu Kişi
Sabri Trakyalı ( müş temsilcisi )
Adres

Beylikdüzü Büyük Şehir Mah. E-5 yan yolu üzeri Plaza İş Merkezi Kat: 6 No:105/106 ( Bizim Kent Köprüsü Yanı) Beylikdüzü/İSTANBUL

İstanbul / Büyükçekmece / Beylikdüzü

Haritada göster
Telefonlar
(0212) 872 4665
0505 422 5155
0533 381 8934
Faks
(0212) 872 4665
Şirket Türü
Şirket Tipi
Çalışan Sayısı
Vergi Dairesi
Vergi Numarası

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir