TINAZ TARIM MAKSAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

Hakkında

Firmamızda Tek ve Çift Dingilli Römork, Su ve Mazot tankeri, Traktör Arka Yükleyici, Tanburlu Çayır Biçme Makinası, Jeneratör Kabini ve Şasesi, ayrıca müşteri taleplerine bağlı olarak her türlü özel üretim yapılmaktadır.
Firmamız Nijerya ve birçok Avrupa ülkesine ihracat yapmaktadır. Makina parkurunu genişleterek 400 ton a varan presleri ve makina sistemleriyle yedek parçalarının birçoğunuda kendisi üretmekte, yan sanaiye de hizmet vermektedir.

1976 yılında Kollektif Şirket olarak hizmet hayatına başlayan Tınaz Tarım, tarım sektöründe çiftçimizin üretim ve taşımada karşılaştığı güçlükleri görerek, dürüstlük ilkesi başta olmak üzere, kaliteli üretim ve hizmet anlayışı ile 3 - Şubat - 1984 yılında Hüseyin Finiş tarafından Anonim Şirket haline getirilmiştir. Yönetim Kurulu; Hüseyin Finiş,Müşerref Finiş,Hasan Finiş ve Hülya Finiş' ten oluşmaktadır.

Firmamızda Tek ve Çift Dingilli Römork, Su ve Mazot tankeri, Traktör Arka Yükleyici, Tanburlu Çayır Biçme Makinası, Jeneratör Kabini ve Şasesi, ayrıca müşteri taleplerine bağlı olarak her türlü özel üretim yapılmaktadır. Bütün ürünlerimiz T.S.E., ISO 9001 ve CE belgelidir. Ürünlerimiz Tarım Kredi Kooperatifleri ve sayısı 80'e ulaşan bayilerimiz tarafından çiftçilerimize ulaştırılmaktadır.

Firmamız Nijerya ve birçok Avrupa ülkesine ihracat yapmaktadır. Makina parkurunu genişleterek 400 ton' a varan presleri ve makina sistemleriyle yedek parçalarının birçoğunuda kendisi üretmekte, yan sanaiye de hizmet vermektedir.

Kuruluşumuz ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve iş istihdamını arttırmak amacıyla değişik iş kollarında da yatırımlarını sürdürerek 1991 yılında Opel otomobillerinin Balıkesir Ana Bayiliğini almıştır. Tınaz Otomotiv A.Ş. olarak Opel Otomobillerinin satış, servis ve yedek parça hizmetlerini vermekteyiz. 2005 Yılında bünyemize Chevrolet Otomobillerinin satış, servis ve yedek parça hizmetlerini dahil ettik

Yatırımlarına devam eden Hüseyin Finiş 1997 yılında Tınaz Sigorta ve Tınaz Petrol (Petrol Ofisi) Balıkesir bayiliğini de işkollarına eklemiştir. Kurulduğu günden bugüne kalitesinden ödün vermeyen kuruluşumuz gelecek yıllarda da aynı ilkeler doğrultusunda çalışmalarına devam etmeyi bir görev kabul etmektedir.

Telefonlar

(0266) 241 2139
(0266) 241 3595

Adres

TINAZ TARIM MAKSAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.; Balıkesir şehri Merkez ilçesi Merkez mahallesindedir.

Hüseyin Finiş firma sorumlusudur. Eski Kepsut yolu 4.Km BALIKESİR / TÜRKİYE

Balıkesir / Merkez / Merkez

Haritada göster

Harita

TINAZ TARIM MAKSAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. nasıl gidilir?
TINAZ TARIM MAKSAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. firması için, henüz bir harita tanımlanmamış.

Genel Bilgiler

Şirket Adı
TINAZ TARIM MAKSAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Sorumlu Kişi
Hüseyin Finiş
Adres

Eski Kepsut yolu 4.Km BALIKESİR / TÜRKİYE

Balıkesir / Merkez / Merkez

Haritada göster
Telefonlar
(0266) 241 2139
(0266) 241 3595
Faks
(0266) 249 5868
Şirket Türü
Şirket Tipi
Çalışan Sayısı
Vergi Dairesi
Vergi Numarası

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir