Ticaret Kervanım

Hakkında

Yaratıcı çözümlerimiz, profesyonel bakış açımız, dinamik fikirlerimiz ile emek ve zamanımızı bir araya getirerek durmadan çalışıyoruz. Bugüne kadar söyledikleriniz ve denediklerinize alternatif yaklaşımlar sunuyor, size özel çözümlerimizle sizlere faydalı olmaya çalışıyoruz.

İnsanlar artık yemeğe nereye gideceklerine, alacakları kitaba ya da alacakları herhangi bir eşyayı dolaşarak değil internet üzerinden yaptıkları araştırma sonucunda karar vermektedir. Bu gerekçeyle artık web sitesi sahibi olmak her şirket için kaçınılmaz bir ihtiyaç olmuştur.

Görsellik her zaman insanlar üzerinde daha fazla bir etki yaratmıştır. Artık internet ciddi bir iletişim ve yayın organı haline gelmiştir. Kıtalar arası ticari talepler, anlaşmalar, fiyat teklifleri, ürün tanıtımları internet aracılığıyla sadece saniyeler sürmektedir. Web siteniz sayesinde sadece Türkiye’ye değil tüm dünyaya açılma, kendinizi tanıtma fırsatı bulabilirsiniz.

Hedefimiz sizin konumuzla ilgili harcadığınız zamanı minimuma düşürmektir. Rakiplerinizin her zaman bir adım önünde olma amacınızı web sitesi alanında da sürdürelim.

Bilginin doğru sunulduğu, kolay ulaşabilir ve doğru teknik alt yapıya sahip web çözümlerimiz ile hizmet ve ürünlerinizi geniş kitlelerle buluşturalım.

Bize ulaşın size faydalı olmaya çalışalım.

Telefonlar

00000000
0000000000

Adres

Ticaret Kervanım; Tekirdağ şehri Çorlu ilçesi Merkez mahallesindedir.

Seyfullah UĞUR firma sorumlusudur. muhitttin

Tekirdağ / Çorlu / Merkez

Haritada göster

Harita

Ticaret Kervanım nasıl gidilir?

Genel Bilgiler

Şirket Adı
Ticaret Kervanım
Sorumlu Kişi
Seyfullah UĞUR
Adres
Telefonlar
00000000
0000000000
Faks
000000000
Şirket Türü
Hizmet , Üretim , Satış Pazarlama , Danışmanlık ,
Şirket Tipi
Çalışan Sayısı
Vergi Dairesi
Vergi Numarası

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir