Sardes Gida Sanayi Ve Tarim Urunleri Tic .Ihr. Ith .Ltd. Sti.

Hakkında

Şirketimizin kurucusu Ziraat Yüksek mühendisi, Mehmet Demir meslek hayatına atıldığı gıda sektörünün çeşitli kuruluşlarında, mühendislik ve yöneticilik yaptıktan sonra, 1991 yılında `Hasat Tarım` adı altında, zirai ilaç ve tohum bayiliği ile ticaret hayatına atılmıştır. Aynı zamanda domates fidesi yetiştiriciliğine başlayıp, Manisa ovasının sanayi fidan ihtiyacını karşılamada gerekli kapasite ve deneyime sahip olan önder firmalardan biri olmuştur.

Firmamız, 1996 yılında ilk defa güneşte kurutulmuş domates işine başlamış ve yurtdışına ihracata yönelmiştir. Bu yıldan itibaren ihracat miktarı sürekli artmıştır. Başta Almanya olmak üzere çeşitli Avrupa Birliği üyesi ülkeler, İngiltere, İskandinav ülkeleri, Japonya ve Amerika ya ihracat yapmakta olan firmamız, bu ülkelerdeki tanınmış markaların adı altında satışa sunulmaktadır. 2002 yılında yurtdışı müşterilerimizin isteği doğrultusunda, HACCP kriterlerine ve uluslararası standartlara uygun olarak Salihli Organize Sanayi Bölgesinde kurduğumuz fabrikamıza taşınarak, şirketimizin unvanını, Sardes Antik kentinin Salihli de bulunması nedeni ile , `Sardes Gıda Ltd. ŞTİ.` olarak değiştirmiş bulunuyoruz.

İşletmemizde, mesleğinde uzman dinamik kadromuz ile başta güneşte kurutulmuş domates olmak üzere, közlenmiş, grillenmiş ve fermente edilmiş konserve ürünler üretilmektir.

Ürün yelpazemizi genişletmek amacıyla yapılan çalışmalara da büyük önem vermekteyiz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda devamlı yeni tatlar sunmakta ve böylece her yıl sürekli olarak ürün yelpazemizi geliştirmekteyiz.

Uluslararası geçerliğe sahip BRC ve ISO 9001/2000 Kalite Belgelerine sahip olan firmamız, kaliteli ürünler sunmayı kendisine ilke edinmiş ve yatırımlarını buna göre yönlendirmiştir.

İşletmemiz Kosher onaylıdır ve Ecocert kuruluşu tarafından organik ürün işleme sertifikasına sahiptir.

Sardes gıda güneşte kurutulmuş domates, közlenmiş biber, ızgara kabak, ızgara patlıcan, yaprak sarma, kardola biber,makedon biber,lombardi biber,demre biber,dolguluk biber,fermente biber,biber turşusu,acı biber,topa biber üreticisi ve ihracatçısıdır.

Telefonlar

(0236) 742 5225

Adres

Sardes Gida Sanayi Ve Tarim Urunleri Tic .Ihr. Ith .Ltd. Sti.; Manisa şehri Salihli ilçesi Durasıllı mahallesindedir.

Ozgur Eker firma sorumlusudur. Salihli Organize Sanayi Sitesi Cadde :302 No:1(girişteki ilk fabrika)

Manisa / Salihli / Durasıllı

Haritada göster

Harita

Sardes Gida Sanayi Ve Tarim Urunleri Tic .Ihr. Ith .Ltd. Sti. nasıl gidilir?
Sardes Gida Sanayi Ve Tarim Urunleri Tic .Ihr. Ith .Ltd. Sti. firması için, henüz bir harita tanımlanmamış.

Genel Bilgiler

Şirket Adı
Sardes Gida Sanayi Ve Tarim Urunleri Tic .Ihr. Ith .Ltd. Sti.
Sorumlu Kişi
Ozgur Eker
Adres

Salihli Organize Sanayi Sitesi Cadde :302 No:1(girişteki ilk fabrika)

Manisa / Salihli / Durasıllı

Haritada göster
Telefonlar
(0236) 742 5225
Faks
(0236) 742 5137
Şirket Türü
Hizmet ,
Şirket Tipi
Çalışan Sayısı
Vergi Dairesi
Vergi Numarası

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir