Mars Yapım

Etiketler
reklam ajansı oyunculuk ajansı mars yapı mars film mars prodüksiyon oyunculuk başvurusu

Hakkında

Alanında kendisini geliştirmiş ve uzmanlaşmış kadrosundan oluşan Mars Yapım ;  dizi, sinema, reklam projelerine en iyi şekilde imzasını atmıştır ve cast, model , dizi, sinema, reklam yapımcılığı ve oyuncu ajansı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. 

Mars Yapım `a başvuran kişileri profesyonel kadromuzla özenle seçmekle beraber oyuncu adaylarına bu sektörle ilgili eğitimler vererek onları bu sektörün en iyileriyle buluşturmaktayız.

Defile, moda çekimi, dizi, film, ekspozisyon ve sinema faaliyetleriyle beraber reklam, tanıtım alanlarında çalışmalara yön veren  Mars Yapım etrafında bulundurduğu uzman, tecrübeli ve alanıyla bütünleşmiş kadrosu ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Mars Yapım sunduğu hizmetlerle farkındalık oluşturmuş ve hizmet kalitesini müşterilerine göstermiş bulunmaktadır.

Mars Yapımın ilkesi şu yöndedir; her proje  için en iyisini araştırarak; yeteneklerini bularak ön plana çıkarmaktır.  Mars Yapım her anlamda aktif olarak rol almış ve yeni kişiler, deneyimli, yetenekli modelleri kendisine kazandırmıştır. 

Bu sektörde oyuncu olmak isteyen kişilerde gelen istekler üzerine çalışmalar yaptığımız yapım şirketleri ile değerlendirmelerde bulunup dizi, sinema  ve reklam sektörüne yeni yüzler sunmaktayız. Model ve Casting hizmetlerimiz ile en hareketli ve geniş kadrosuna sahip olmanın mutlulugunu yaşıyoruz.

Telefonlar

(0212) 975 1312

Adres

Mars Yapım; İstanbul şehri Beşiktaş ilçesi 4. Levent mahallesindedir.

Bahar Canlan firma sorumlusudur. 4. LEVENT Emniyetevleri Mahallesi, Büyükdere Caddesi, Yeniçeri Sokak, No: 2, Daire: 3, Kat: 3 Beşiktaş/İSTANBUL

İstanbul / Beşiktaş / 4. Levent

Haritada göster

Harita

Mars Yapım nasıl gidilir?
Mars Yapım firması için, henüz bir harita tanımlanmamış.

Genel Bilgiler

Şirket Adı
Mars Yapım
Sorumlu Kişi
Bahar Canlan
Adres

4. LEVENT Emniyetevleri Mahallesi, Büyükdere Caddesi, Yeniçeri Sokak, No: 2, Daire: 3, Kat: 3 Beşiktaş/İSTANBUL

İstanbul / Beşiktaş / 4. Levent

Haritada göster
Telefonlar
(0212) 975 1312
Faks
Şirket Türü
Şirket Tipi
Çalışan Sayısı
Vergi Dairesi
Vergi Numarası

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir