KuryeRedline

Etiketler
moto kurye

Hakkında

Redline Kurye sizlerin de kurye ihtiyaçlarınız için tercihleriniz arasında yerini alarak çıtasını her geçen gün biraz daha yükseltip genişletmektedir. Kurye acil gönderilerinizde sizlerin hizmetlerinde. Birçok gönderi seçeneğini bir arada bulabileceğiniz şirketimizde müşteri memnuniyeti temel amacımızdır. Redline Kurye gönderi kayıtlarınızı titizlikle ele alarak siz değerli müşterilerimize personellerini en hızlı şekilde yönlendirmektedir.

1 - Siz gönderi için bizi seçtiğiniz anda çalışmaya başlıyoruz. Kaydınızı doğru şekilde alıp işin asıl merkezine yani operasyona aktarıyoruz. Durum değerlendirmesi ve raporlama için seyir zamanı boyunca gönderinizi takip ediyoruz.

2 - Doğru koordinasyon merkezi ile programlayıp ilerliyoruz. Muhtemel aksamaları teoride çözüyor ve gönderiyi İstanbul şartlarına göre yönlendiriyoruz. Oluşabilecek işçilik ve zaman kaybını operasyon sırasında mümkün olan en aza indiriyoruz.

3 - Başroldeki oyuncularımız yani saha elemanlarımız la operasyonun teoride çözdüğü İstanbul şartlarına pratik te çözüyor, gönderinin yerine doğru zamanda ve doğru şekilde ulaşması için kurallar çerçevesinde vazifelerini yerine getiriyor.

4 - Telefondaki karşılamadan, teslimattaki form imzalamasına kadar içerde ve dışardaki ekibimiz her koşul ve hava şartında sadece işini yapıyor, her zaman güler yüzle karşılıyor, karşılanıyoruz.

Telefonlar

(0212) 220 6990

Adres

KuryeRedline; Bursa şehri Gemlik ilçesi Merkez mahallesindedir.

semih gündüz firma sorumlusudur. Kısıklı Caddesi. No:57 Üsküdar / İstanbul

Bursa / Gemlik / Merkez

Haritada göster

Harita

KuryeRedline nasıl gidilir?
KuryeRedline firması için, henüz bir harita tanımlanmamış.

Genel Bilgiler

Şirket Adı
KuryeRedline
Sorumlu Kişi
semih gündüz
Adres

Kısıklı Caddesi. No:57 Üsküdar / İstanbul

Bursa / Gemlik / Merkez

Haritada göster
Telefonlar
(0212) 220 6990
Faks
Şirket Türü
Şirket Tipi
Çalışan Sayısı
Vergi Dairesi
Vergi Numarası

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir