KOYUNCU ELEKTRONİK

Hakkında

KOYUNCU ELEKTRONİK

Koyuncu Elektronik, bilişim teknolojileri, güvenlik, tüketici elektroniği ve mobil iletişim iş dallarında uluslarası markaların ürünlerini, Türk kullanıcısının hizmetine sunan tedarik zinciri içerisinde, üretici ile satış kanalı arasında köprü vazifesi gören "dağıtıcı" esasında çalışan bir teknoloji firmasıdır.

Kuruldugu yıldan itibaren sürekli devam ettiği altyapı yatırımları ile ülkemizin konusunda lider kurumlarındandır. Kendini uluslarası pazarlarda yüksek teknolojisi ve üstün kalitesi ile ispatlamış markaların ürünlerini, ülkemizdeki deger katan çözüm ortakları, bilgisayar satış kanalı, perakende zincirler ve elektronik ticaret firmaları yoluyla kurumlara ve tüketicilere eriştirir.

 

Şirket merkezi İstanbul Sarigazi'de bulunmakta olup, toplam yirmikibin metrekarelik kapalı alana sahiptir. Ofisler, merkezi depo ve satış sonrası destek birimleri yer almaktadır. Ayrıca Adana, Ankara ve Izmir'de de bölge müdürlükleri mevcuttur

 

Merkezi lojistik birimi İstanbul şirket merkezinde olup toplam onbin metrekare kapalı alana sahiptir. Yoğun bir lojistik faaliyeti gerçekleştiren birim, yirmi sekiz sevkiyat aracı ve kargo şirketleri vasıtasıyla tüm ülkeye en geç ertesi gün teslimat esasına göre çalışmaktadır. Dağıtıcılık faaliyetinin en önemli yapı taşlarından olan lojistik işlemler için Koyuncu Elektronik yatırımlarına devam etmektedir.

 

Koyuncu Elektronik, çalışanlarını en değerli şirket varlığı olarak kabul etmektedir. Müşteri memnuniyetinin ve ticari kazancın temelinde hizmet kalitesinin olduğu bilincinde, insan kaynaklarına sürekli yatırım yapmaktadır. İnsan odaklı politikalarını eğitim ve kişisel gelişim programları ile desteklemektedir.

 

Koyuncu Elektronik, "daha iyi hizmet" odaklı rekabet anlayışı doğrultusunda gerek satış kanalı gerekse nihai kullanıcı tüm müşterilerinin mutlak memnuniyetini hedef almaktadır. Satış sonrası destek departmanı, yardım masası, bakım, onarım ve sevkiyat birimleri ile gerek doğrudan gerekse bölgelerdeki servis iş ortakları ile birlikte hizmet sunmaktadır. Bilgisayar bileşenleri için satış kanalı üzerinden hizmet verilirken, bitmiş ürünlerde nihai kullanıcıya doğrudan hizmet verilmektedir.

 

Telefonlar

(0216) 528 8888

Adres

KOYUNCU ELEKTRONİK; İstanbul şehri Sancaktepe ilçesi Emek mahallesindedir. EMEK MAH. ORDU CAD. NO18 SARIGAZİ SANCAKTEPE İSTANBUL İSTANBUL

İstanbul / Sancaktepe / Emek

Haritada göster

Harita

KOYUNCU ELEKTRONİK nasıl gidilir?

Genel Bilgiler

Şirket Adı
KOYUNCU ELEKTRONİK
Sorumlu Kişi
Adres

EMEK MAH. ORDU CAD. NO18 SARIGAZİ SANCAKTEPE İSTANBUL İSTANBUL

İstanbul / Sancaktepe / Emek

Haritada göster
Telefonlar
(0216) 528 8888
Faks
(0216) 313 1818
Şirket Türü
Şirket Tipi
Anonim Şirket
Çalışan Sayısı
50-100
Vergi Dairesi
Vergi Numarası

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir