KARBA OTOMOTİV MAK SAN TİC MİM MÜH HİZ LTD ŞTİ

Hakkında

Şirketimiz 1990 yılında belediyeler ve Kamu sektörüne itfaiye, çöp kamyonları ve kanal açma araçları gibi ekipmanları üretmek üzere kurulmuştur. Temmuz 2006 yılında Sincan/Ankara 1 nci Organize Sanayi Bölgesinde hizmete açtığımız yeni fabrikamızda sektörün en büyük ekipman üreticilerinden birisi olmuştur.

1990 yılından beri araç üstü ekipman sektöründe faaliyet gösteren firmamızda bugün konusunda uzman 100 personel istihdam edilmektedir. 6.500 m2 si kapalı olmak üzere 10.000 m2 lik alana sahip olan tesisimizde aylık 60 adet araç üstü ekipman üretim kapasitesine sahibiz.

Üretim ile ilgili sürekli kendisini yenileyen KARBA bugün Üniversitelerle işbirliği yaparak personelini eğitmekte ve gelişen teknolojiye ayak uydurmaktadır.

Ülkemizin önde gelen araç üreticisi Firmalarından Mercedes Benz Türk A.Ş, Ford Otosan A.Ş., Temsa Global A.Ş, Anadolu Isuzu ve Karsan A.Ş. Firmalarına araç üstü ekipman yapmaktadır.

Gün geçtikçe artan talepler doğrultusunda pazarımızı genişletmeye ve varolan pazarlarımızda markalaşmaya doğru hızlı adımlar atmaktayız. Bu amaçla yurtdışında gerçekleştirilen sektör fuarlarına katılmakta ve hem markamızı hemde Ülkemiz sanayisinde ki gelişmeleri tanıtmaktayız.

Firmamız Geçen zaman içerisinde Devlet malzeme ofisi, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Büyükşehir Belediyeleri ile yüzlerce kamu ve özel sektör kuruluşuna yaklaşık 7.000 ekipmanlı araç yaparak hizmette bulunmuştur. Türki Cumhuriyetler, Irak , İran, Suriye, Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Bosna Hersek, Nijerya, Sudan, Cezayir, Tunus, Dubai, Ürdün, Libya ve hatta Tayland olmak üzere daha pek çok ülkeye ihracat gerçekleştirmiştir.

Ülke dışına giden her ürünü bir bayrak mantığı ile değerlendiren firmamız Ürünlerini AB Yasalarına uygun CE belgeli olarak üretmektedir. Satış sonrası hizmetlere verdiği önem nedeniyle rakipleri arasında farklı bir yere sahip olan firmamız bugün gezici servis ekibiyle 24 saat yerinde servis hizmeti vererek farkını göstermektedir.

Sürekli ve değişen teknolojiyi takip ederek, tam ve zamanında, kaliteli üretim yapabilmek için; Müşteri memnuniyetini hedefleyerek bu doğrultuda kabul görmüş standartlara uygun ürün ve hizmet sunmak Çalışan sağlığını ve güvenliğini gözetlemek, Eğitim faaliyetleri ile insan kaynağımızın yetkinliğini artırmak Kalite yönetim sistemimizin, sürekli geliştirilmesini ve iyileştirilmesini sağlamak,

Temel ilkemizdir.

KARBA güven ve istikrarın buluştuğu adrestir.

Saygılarımla,

Nayim DERELİ
GENEL MÜDÜR.

Telefonlar

(0312) 267 2700

Adres

KARBA OTOMOTİV MAK SAN TİC MİM MÜH HİZ LTD ŞTİ; Ankara şehri Sincan ilçesi Organize San. Böl. mahallesindedir.

Nayim DERELİ firma sorumlusudur. 1. Organize Sanayi Bölgesi Ayaş Karayolu 25. Km. Dağıstan Cd. No:8 Sincan - Ankara / TÜRKİYE

Ankara / Sincan / Organize San. Böl.

Haritada göster

Harita

KARBA OTOMOTİV MAK SAN TİC MİM MÜH HİZ LTD ŞTİ nasıl gidilir?

Genel Bilgiler

Şirket Adı
KARBA OTOMOTİV MAK SAN TİC MİM MÜH HİZ LTD ŞTİ
Sorumlu Kişi
Nayim DERELİ
Adres

1. Organize Sanayi Bölgesi Ayaş Karayolu 25. Km. Dağıstan Cd. No:8 Sincan - Ankara / TÜRKİYE

Ankara / Sincan / Organize San. Böl.

Haritada göster
Telefonlar
(0312) 267 2700
Faks
(0312) 267 4960
Şirket Türü
Şirket Tipi
Çalışan Sayısı
Vergi Dairesi
Vergi Numarası

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir