Kalorisan Isı San. ve Tic. Ltd. Şti.

Hakkında

1979 Yılında faaliyete girenKALORİSAN ISI SAN. ve TİC. LTD. ŞTİısı sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek , kalite ve hizmet ilkesinden ödün vermeden geniş çapta makina teçhizat parkı ve teknik personel ile sektörde büyük ilerlemeler kaydetmiştir.

...İmalatlarımızTSEve TÜRKLOYDU kontrolleri altında yapılmış olup garanti kapsamı içinde bulunmaktadır. Kazan imalatlarımız Anma Isı Gücü ve verim esasları yönündenTS 4040veTS 4041'e uygun olup TS belgesine haizdir.

...Kalori-San kalorifer kazanları gelişmiş teknoloji ile %100 yerli malzeme ve işçilikle üretilmektedir. Kullanılan imalatında kullanılan saclar Ereyli demir çelik fabrikası ürünü özel kazan sacları olup, sertifikalı kaynakçılarla montaj ve kaynak işlemleri yapılmaktadır.

...Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada müşterilerimizin projelerine en iyi şekilde cevap vermek üzerine en yeni teknolojik gelişmeleri takip ederek müşterilerimize hizmet vermekten kıvanç duyarız.KALORİSAN ISI San. ve Tic. Ltd. Şti.

Telefonlar

(0352) 321 1785

Adres

Kalorisan Isı San. ve Tic. Ltd. Şti.; Kayseri şehri Merkez ilçesi Kayseri mahallesindedir. Organiza Sanayi Bölgesi 5. Cadde No : 9 KAYSERİ / TÜRKİYE

Kayseri / Merkez / Kayseri

Haritada göster

Harita

Kalorisan Isı San. ve Tic. Ltd. Şti. nasıl gidilir?
Kalorisan Isı San. ve Tic. Ltd. Şti. firması için, henüz bir harita tanımlanmamış.

Genel Bilgiler

Şirket Adı
Kalorisan Isı San. ve Tic. Ltd. Şti.
Sorumlu Kişi
Adres

Organiza Sanayi Bölgesi 5. Cadde No : 9 KAYSERİ / TÜRKİYE

Kayseri / Merkez / Kayseri

Haritada göster
Telefonlar
(0352) 321 1785
Faks
(0352) 321 2383
Şirket Türü
Şirket Tipi
Çalışan Sayısı
Vergi Dairesi
Vergi Numarası

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir