Kale Ticaret

Kale Ticaret

İletişim Bilgileri
  • Telefon:
    (0212) 444 5900
  • Faks:
    (0212) 659 1616
Sosyal Medya:

KALE TİCARET

Genel Müdürümüz Ayhan BEYAZ’ın 1979 yılında İstanbul Lalelide çukur çeşme sk’ta amcası Muzaffer BEYAZ’ın teşvikleri ile kurmuş olduğu bir firmadır. İlk yıllarda ikinci el araç alım satımı ile başlayıp bunu , çalışkanlığı dürüst kişiliği ve hizmet vizyonunu paylaşdığı siz değerli müşterilerimizle beraber takdir görüp sayenizde bugünlere bugünlere kadar geldiğini bilmekteyiz . 1979’dan bugüne kadar geliştirmiz olduğumuz ve siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz yatırımlarımız aşağıda belirtilmektedir.

1)KALE TİCARET MERKEZ

*İSTOÇ OTO MARKET girişinde bulunan 13.600 m2 kapalı alana sahip Kale Plaza siz değerli müşterilerimize 2010 yılı itibari ile 2.000 m2 kapalı ikinci el ve 0 araç satış showrom olarak hizmetinize açılmış bulunmaktadır. *Plazanın bünyesinde 4.000 m2 kapalı alan içerisinde bulunan yedek parça ve oto servisimizde BRC LPG ve BRAVO LPG yetkili otogaz dönüşüm ve bakım servisi , Destaş taksimetre yetkili montaj ve servisi 2010 yılı itibari ile resmi olarak hizmetinize sunulmuştur. * Plazanın 4.000 m2 ‘lik servis alanında ayrıca her marka araca kaporta ve boya , mekanik ve elektrik ve yedek parça servis hizmeti sunmaktayız . *Plaza son inşaat ve yapı teknolojisi ile donatılmıştır. *Plazanın satış bünyesinde her türlü 0 ve ikinci araç alım satımı , taksi plakası alım ve satımı , kiralaması, ve müşavirlik hizmetleri sunmaktayız. *Merkez Binamızda satış 10 servis 25 toplam 35 personel 2)KALE TİCARET OTO CENTER ŞUBESİ Kale Ticaret ‘in 1996 yılından beri faaliyet göstermiş olduğu bir şubesidir. Şubemiz sadece satışa yönelik hizmet vermektedir. Servis hizmetlerini İSTOÇ OTO MARKET ‘te bulunan plazanın bünyesindeki 4.000 m2 ‘ lik servise yönlendirme yapmaktadır. Satış sonrası tüm hizmetleri şube bünyesinde cevap vermektedir. Şubemizde 13 personel ile faaliyette bulunmaktayız.

TAKSİ BORSA ( Kale Ticaret’in Yetkili Bayisi) Oto Center B blok no:16’da Kale Ticaret’e bağlı olarak 5 kişilik satış ve satış sonrası personeli ile 2005 yılından beri faaliyetlerini sürdürmektedir.

.

EUROPARK RENT A CARAtatürk Hava İç hatlar ve dış hatlar geliş ofisinde ve Sabiha Gökçen havalimanı teslimat noktasında oto kiralama , otel rezarvasyon ve gezi turları düzenleme gibi truzim sektöründe hizmet vermektedir. 15 kişilik personel ve 150 araçlık flosu ile faaliyetlerini devam ettirmektedirler.

3) BEYAZLAR İNŞAAT VE SAN. TİC. LTD ŞTİ

1986 yılında kurulduktan sonra istanbul’un bir çok semtinde inşaat faaliyetlerini sürdürmektedir. 2007 yılında HAT YAPI İNŞAAT ile büyüttükleri iş ortaklıkları ile beraber artık site inşaatları , iş merkezi inşaatları gibi büyük projelerinde aday ve rakip olarak eser üretmeye devam etmektedir.

4) BARAN ET VE SÜT ÜRÜNLERİ 2008 yılında 60 ortaklı kurulan bir şirketin iç yatırım ortağı olarak yeni bir faaliyet alanında da bulunmak istedik. Şirket Trakya bölgesinde 50 bin dönümlük bir arazi yatırımı yapmış ve satın almış durumdadır. Alt yapı çalışmaları devam etmekte ve tesis kurma yönünde ilerlemektedir.
Kale Ticaret; İstanbul şehri Bağcılar ilçesi Mahmutbey 100.Yıl mahallesindedir.
Genel
Kale Ticaret haritası
Kale Ticaret nasıl gidilir?
Kale Ticaret firması için, henüz bir harita tanımlanmamış.
Kale Ticaret Mesaj gönder
Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir