İstanbul Bilişim A.ş

Harita İstanbul Bilişim A.ş haritası Büyük Harita için tıklayın
Etiketler
bilgisayar istanbul cep telefonu televizyon bilişim plazma led tv istanbul bilişim

Hakkında

Bilgi teknolojileri alanındaki 23 yıllık sektörel tecrübesini spesifik alanlardaki deneyimi ile birleştiren İstanbul Bilişim., kişilerin ve şirketlerin ihtiyaçlarına cevap veren Notebook & Netbook & Konsept Desktop, Projeksiyon, Home Cinema ve Plazma & LCD & LED TV alanlarında çözümler getirmektedir. Bu bağlamda Türkiye’nin en büyük 100 bilişim firması arasında yer alan İstanbul Bilişim faaliyet alanlarını Notebook ve Görüntü ve Ses Sistemleri olarak 2 ana grupta toplamıştır.. Mecidiyeköy’de yönetim, finans, muhasebe, reklam, web, halkla ilişkiler, satış ve call center departmanlarından oluşan koordinasyon merkezi 250 farklı Notebook & Netbook & Konsept Desktop ve 120 farklı LCD & LED & PLAZMA TV modellerinin bulunduğu Exclusive Showroomlar’ı, tüm modellerin Türkiye’de en geniş yedek parça stoğunu bulunduran VIP teknik servisi ile hizmet vermektedir. İstanbul Bilişim tarafından satışı yapılan ürünler Türkiye’nin 7 bölgesine Yurtiçi Kargo ile 100 sigorta ve kasko güvencesi ile gönderilmektedir.

İstanbul Bilişim aynı gün stoktan sevkiyat ilkesi gereğince gün içerisinde saat 17.00’a kadar geçilen siparişlerin 600 km’ye kadar ertesi gün adrese iletilmesini sağlayan kargo teslimat süresi ile sektörde önemli bir fark oluşturmaktadır. Her türlü sipariş ve sorularınız için haftanın 7 günü 09.00-21.00 saatleri arasında hizmet veren 90 kişilik uzman Call center kadrosu ile Plazma & LCD & LED TV, Notebook & Netbook & Konsept Desktop, Projeksiyon ve Home Cinema alanında tüketiciden gelen sorulara en iyi çözüm hizmeti sunmaktadır. Ortalama 19 yıllık tecrübeye sahip 81 ilde bulunan servis noktası ile konusunda uzman saha ekipleri sayesinde doğrudan tüketiciye en iyi hizmeti sunmaktadır.

Telefonlar

0850 333 0912
(0212) 912 0912

Adres

İstanbul Bilişim A.ş; İstanbul şehri Şişli ilçesi Çağlayan mahallesindedir.

İstanbul Bilişim firma sorumlusudur. Merkez Mah. Darülaceze Cad. Anıttepe Sit. Nadide Sok. No:2 Çağlayan - Şişli / İstanbul

İstanbul / Şişli / Çağlayan

Haritada göster

Harita

İstanbul Bilişim A.ş nasıl gidilir?

Genel Bilgiler

Şirket Adı
İstanbul Bilişim A.ş
Sorumlu Kişi
İstanbul Bilişim
Adres

Merkez Mah. Darülaceze Cad. Anıttepe Sit. Nadide Sok. No:2 Çağlayan - Şişli / İstanbul

İstanbul / Şişli / Çağlayan

Haritada göster
Telefonlar
0850 333 0912
(0212) 912 0912
Faks
(0212) 217 3066
Şirket Türü
Satış Pazarlama , Danışmanlık , Aracılık , Temsilcilik ,
Şirket Tipi
Anonim Şirket
Çalışan Sayısı
100+
Vergi Dairesi
Vergi Numarası

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir