ISPARTA ELİT HALI YIKAMA

Hakkında

ISPARTA ELİT HALI YIKAMA olarak misyonumuz ; mmüşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak tam müşteri memnuniyeti sağlamaktır.Sizleri dürüst, güvenilir, tecrübeli, çalışkan kimliğinden ve güler yüzlü hizmetlerimizden yararlanmaya ve de bizi tanımaya davet ediyoruz.

Halılarınızı ücretsiz evden alıp eve teslim ediyoruz.

Güleryüzlü ve güvenilir personelimizle 3 yıldır hizmet vermekteyiz

Kışın 2 günde halı teslim ediyoruz. Yılın 4 mevsimi halı yıkıyoruz.

Müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak siz değerli müşterilerimizin sağlıklı ve hijyenik bir ortamda yaşaması için gerekli olan her türlü temizliği uygun ücret karşılığı üstün ekipman ve kaliteli malzeme ile yaparak, Müşterilerimizin firmamızdan memnun bir şekilde ayrılmasını sağlamak esas alınmıştır.

Halı ve kilim temizleme bir uzmanlık alanıdır. İşlem süreci halınızın elemanlarımız tarafından evinizden ya da iş yerinizden alınması ile başlar,alınan bu halılar öncelikle bir durum tespiti ve incelemeden geçirilir, bu inceleme neticesinde halının cinsi hammaddesi imalat şekli kullanılan boyaların türü akıtma yapıp yapmayacağı yıpranma derecesi ve yırtılma riski, alanında uzman personelimiz tarafından özenle tespit edilerek en uygun temizleme yöntemleri seçilir.Bu değerlendirme sonucunda gereken işlemler, yıkama fabrikamızda deneyimli personelimiz tarafından uygulanır.gerekli işlemden geçen ve kalite kontrolü yapılan halılar ambalajlanarak siz değerli müşterilerimize sevk edilir.

Telefonlar

(0242) 715 1364
(0242) 715 3102
0507 437 6104

Adres

ISPARTA ELİT HALI YIKAMA; Antalya şehri Serik ilçesi Belek mahallesindedir.

Ferhat TARAKÇI firma sorumlusudur. ÇAMLIK MAH. VATAN CAD. NO: 23 BELEK BELDESİ (BELEK BELEDİYESİ YANI AYGAZ BAYİİ KARŞISI)

Antalya / Serik / Belek

Haritada göster

Harita

ISPARTA ELİT HALI YIKAMA nasıl gidilir?

Genel Bilgiler

Şirket Adı
ISPARTA ELİT HALI YIKAMA
Sorumlu Kişi
Ferhat TARAKÇI
Adres

ÇAMLIK MAH. VATAN CAD. NO: 23 BELEK BELDESİ (BELEK BELEDİYESİ YANI AYGAZ BAYİİ KARŞISI)

Antalya / Serik / Belek

Haritada göster
Telefonlar
(0242) 715 1364
(0242) 715 3102
0507 437 6104
Faks
Şirket Türü
Hizmet ,
Şirket Tipi
Çalışan Sayısı
1-3
Vergi Dairesi
serik
Vergi Numarası
28841545128

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir