Gündoğdu Mobilya

Etiketler
trabzon mobilya arsin gündoğdu

Hakkında

GÜNDOĞDU MOBİLYA'nın temelleri 70’li yılların sonunda Aydın GÜNDOĞDU tarafından atıldı.Firmamız Gündoğdu Pazarlama adıyla ülkemizin değişik bölgelerinde muhtelif ürünlerin pazarlama,satış ve dağıtımını yaptıktan sonra Aydın GÜNDOĞDU tarafından 80’li yılların ortalarında Trabzon’da atölye bazında ilk üretim alanını kurarak mobilya sektörüne adım attı veGÜNDOĞDU MOBİLYAismini aldı.

GÜNDOĞDU MOBİLYA1993 Yılında TrabzonOrganize Sanayisinin kuruluşu ile birlikte 15.000 m2kapalı alanda Koltuk-Kanepe,Mobilya ve Yaylı Yatak üzerine tamamen entegre üretim tesisini hayata geçirdi. Özellikle Karadeniz Bölgesi ve çevresinde hızla mağazalaşan GÜNDOĞDU MOBİLYA o güne kadar sektörde pek görülmeyen bir şeyi yaparak ana bayi, tali bayi gibi yan unsurları ortadan kaldırıp üreticiden son tüketiciye aracısız“Fabrika Satış Mağazalarını” kurdu.

İlerleyen süreçte hızla gelişen ve büyüyen GÜNDOĞDU MOBİLYAgeldiği nokta itibari ile Trabzon Organize Sanayi Bölgesinde 80.000 m2 kapalı alanda 4 ayrı üretim tesisinde tümüyle entegre olarak üretim yapmaktadır. Ayrıca Bursa İnegöl’de 20.000 m2alanda bir Ar-Ge üretim tesisi bulunmaktadır.Koltuk-Kanepeden Mobilya'ya,Yaylı Yataktan Ev Textiline, Bazadan Büro Mobilyasına ,Halıdan Çelik Kapıya kadar pek çok alanda üretim yapan GÜNDOĞDU MOBİLYA çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

GÜNDOĞDU MOBİLYA üretmiş olduğu tüm ürünleri Karadeniz, Marmara, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu ve İç Anadolu BölgesindekiFabrika Satış Mağazaları kanalıyla aracısız olarak son tüketiciyle buluşturmaktadır.Ayrıca başta Rusya, Gürcistan, Ukrayna gibi doğu bloğu ülkeleri olmak üzere Fransa, Belçika, Hollanda gibi Avrupa ülkeleri ile Azerbaycan, Özbekistan, Kazakistan gibi Türki Cumhuriyetlere ihracat yapmaktadır. İran’da Başkent Tahran ve Chalus şehirlerinde kendine ait 2 satış mağazası bulunmaktadır.

Bünyesinde 900’ün üzerinde çalışan istihdam eden GÜNDOĞDU MOBİLYA sektörde pek çok ilke imza atmıştır ve atmaya devam etmektedir.

Misyon

Misyonumuz;

Kaliteden, estetikten ve insanların güveninden ödün vermeden, mutlak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak tüm üretmiş olduğumuz ürünleri en ekonomik fiyatla tüketiciyle buluşturabilmektir.

Vizyon

Vizyonumuz;

Üretimde daima son teknolojiyi kullanarak, sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri devamlı takip edip, bunlara çok hızlı adapte olarak modern ve fark yaratan çizgimizle sektördeki öncü konumumuzu sürdürmeye devam etmektir.

Telefonlar

(0462) 444 1985

Adres

Gündoğdu Mobilya; Trabzon şehri Arsin ilçesi Merkez mahallesindedir. Organize Sanayi Bölgesi Arsin/TRABZON

Trabzon / Arsin / Merkez

Haritada göster

Harita

Gündoğdu Mobilya nasıl gidilir?
Gündoğdu Mobilya firması için, henüz bir harita tanımlanmamış.

Genel Bilgiler

Şirket Adı
Gündoğdu Mobilya
Sorumlu Kişi
Adres

Organize Sanayi Bölgesi Arsin/TRABZON

Trabzon / Arsin / Merkez

Haritada göster
Telefonlar
(0462) 444 1985
Faks
(0462) 711 1440
Şirket Türü
Şirket Tipi
Çalışan Sayısı
Vergi Dairesi
Vergi Numarası

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir