Groupon Şehir Fırsatı

Etiketler
nişantaşı fırsat sitesi şehir fırsat kaçan fırsatlar fırsatlar günün fırsatı groupon şehir fırsatı

Hakkında

Şimdilik Amerika, Avrupa, Asya’da 27’den fazla ülke ve yüzlerce şehirde yayında olan Groupon, yakın gelecekte tüm dünya şehirlerinde fırsat sunmayı hedefliyor. Groupon Türkiye ofisi, İstanbul Nişantaşı\u2019nda 40\u2019ı aşkın çalışanıyla her gün size en iyi fırsatları sunmak için çabalıyor.

Şirket felsefemiz oldukça basit: Üyelerimize, kendimize hizmet edilmesini istediğimiz şekilde hizmet veriyoruz.Bunun doğal sonucu olarak;

nHer birimizin yakalamak isteyeceği fırsatlar sunuyoruz! %50 ve üzerinde avantajlar sunmak işin sadece yarısı. Diğer yarısı ise mükemmel hizmeti veya ürünü sunabilmekte saklı. Şehrin en popüler markaları ve rakip kabul etmez fırsatlarımızla siz de dışarı çıkıp yepyeni tecrübeler edinebilirsiniz. Bu yüzden, sitemizde yayınlanan her fırsatın bu güveni vermesini ve bir tutku hale gelmesini istiyoruz.

Yeni şehir rehberiniz: Groupon! Yeni açılan restoranlardan ülkenin en ünlü pop starının konserine, son güzellik çözümlerinden günlerce sürecek festivallere kadar şehrinizde o an ne konuşuluyorsa, yalnızca bir “tık” ötenizde! Çünkü Groupon, şehir yaşamına yön veren tüm aktiviteleri her sabah yolladığı e-postalarla sizlerle paylaşır. Herkesin bahsettiği o ünlü restoranda yemek yemek, hayranı olduğunuz sanatçının konserini en iyi yerde izlemek ya da tüm şehrin buluştuğu partilere ve festivallere katılmak istiyorsanız sizlere sunduğumuz fırsatları yakalamanız yeterli!

Şark kurnazlığı yok! Biz gerçekten Groupon\u2019u sevmenizi istiyoruz. Sinirinizi bozan gizli saklı şartlar bunu sağlamak için kullanacağımız en kötü yöntem olsa gerek. Fırsatı yakaladığınız andan kullandığınız ana kadar gerçekten iyi hissetmenizi ve aldığınızı fırsatın doğruluğundan emin olmanızı istiyoruz. Eğer fırsat hakkında alışılmışın dışında bir nokta varsa (örn: şehirden uzak bir nokta) bunu zaten belirteceğimize emin olabilirsiniz.

Çözüm Odaklı Müşteri Hizmetleri! Sizin gibi biz de "saatler süren", hep "bir başka arkadaşa" aktarılan veya "haftalar sonra gelen e-posta cevapları" gibi kötü müşteri hizmetleri deneyimleri yaşadık. Bunun için müşteri hizmetlerimizin gerçekten mutluluğunuz için çalışan bir departman olması için elimizden geleni yapıyoruz.
Kötü bir deneyim mi yaşadınız? Çok beğendiğiniz bir fırsatın yeniden yayımlanmasını mı istiyorsunuz? Groupon ile ilgili aklınıza takılan bir soru mu var?

e-posta yolladığınızda sorununuzu en kısa sürede sonuca ulaştırmak adına elimizden geleni yaptığımıza emin olabilirsiniz.

Groupon tüm dünyadaki live-shopping platformlarının lideri.

Kolektif satın almanın mucidi, Chicago, Amerika merkezli Groupon, 2010 Mayıs ayında Avrupa’nın pazar lideri CityDeal ile birleşmesiyle, bütün dünyada 3 kıtada faaliyet gösteren, günlük fırsatlar sunan tek global e-ticaret sitesi haline geldi. Groupon iş modelinin çekiciliğiyle Facebook, Twitter gibi sosyal medya siteleri ve E-Bay gibi online alışveriş siteleri ile karşılaştırılarak dünyada internet devi olmaya aday 5 şirket arasında gösterilmektedir.

Arkasında internet konusunda güçlü bir deneyime sahip Berlin Merkezli OTTO Grup, Hozbrinck Verlag ve Samwer kardeşlerin kurduğu European Founders Fund gibi yatırımcılar olan Groupon, Türkiye’de 23 Nisan 2010‘dan beri, Groupon ŞehirFırsatı markasıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Groupon bütün dünyada 26 ülkede, 140’tan fazla şehirde, 1400‘den fazla çalışanıyla faaliyet gösteren bir şirkettir.

ŞehirFırsatı.com bir Groupon Bilişim Pazarlama Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti. iştirakidir
Abdi İpekçi Cad. Altın Sok No:2 Ahmet Kara İşhanı Kat:6 D:22
Nişantaşı Şişli, Istanbul
Türkiye

ŞehirFırsatı bir Groupon Inc. Kuruluşudur.
Istanbul Ticaret Sicil No:732177 B

Vergi Dairesi No: 2110639262

Sorumluluk Alanı:

Sitemiz ve sitemiz dışı linklerde bulunan içerikler tarafımızca dikkatli bir şekilde kontrol edilir, ve bununla birlikte sitemiz dışı linklerde bulunan içerikler ile ilgili sorumlu değiliz. Link verilerek ulaşılmış diğer sayfaların içeriğinden tamamıyla o sayfaya link veren kişi sorumludur. www.sehirfirsati.com alan adı ve sahip olduğu diğer alt alan adları internet üzerinde bulunan diğer sayfalara atıfta bulunmaktadır. Bu bağlamda www.şehirfirsati.com websitesinin işletmecisi olan Groupon Bilişim Pazarlama Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti. hiçbir şekilde link verilerek ulaşılan sayfalardaki içerikler üzerinde etkiye ve söz hakkına sahip değildir. Bu sebeple www.şehirfirsati.com ve Groupon Bilişim Pazarlama Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti. link verilerek ulaşılan sayfalardaki içerikten kendisini tamamıyla uzak tutmakta ve kendi şahsi sorumluluğuna almamaktadır. İşbu açıklama link verilerek ulaşılan bütün internet üzerindeki sayfalar için geçerlidir.

Telefonlar

444 5 477

Adres

Groupon Şehir Fırsatı; İstanbul şehri Beşiktaş ilçesi Levent mahallesindedir. Büyükdere Cad. Ecza Sok. No: 6 Safter Han Giriş Kat Levent / İstanbul Türkiye

İstanbul / Beşiktaş / Levent

Haritada göster

Harita

Groupon Şehir Fırsatı nasıl gidilir?
Groupon Şehir Fırsatı firması için, henüz bir harita tanımlanmamış.

Genel Bilgiler

Şirket Adı
Groupon Şehir Fırsatı
Sorumlu Kişi
Adres

Büyükdere Cad. Ecza Sok. No: 6 Safter Han Giriş Kat Levent / İstanbul Türkiye

İstanbul / Beşiktaş / Levent

Haritada göster
Telefonlar
444 5 477
Faks
(0212) 282 8034
Şirket Türü
Şirket Tipi
Çalışan Sayısı
Vergi Dairesi
Vergi Numarası

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir