GÖNÜL İNANIR GÜZELLİK UZMANLIĞI - ESTETİSYENLİK KURSU

Hakkında

ESTETISYENLIK KURSU ISTANBUL ANADOLU YAKASI KADIKÖY, AVRUPA YAKASI SISLI.

PROFESYONEL MAKYAK KURSU

KALICI MAKYAJ KURSU 

MICROBLADING 3D KIL TEKNIGI EGITIMI ISTANBUL ANADOLU YAKASI KADIKOY ve AVRUPA YAKASI SISLI

MEB ULUSLARARASI GIN AKADEMI GÖNÜL İNANIR Güzellik Egitim kurumları Akademi formatıyla verdigi eğitimlerle sektörde tartışmasız lider konumunda marka olmuştur.

Her zaman ilklerin öncülüğünü yapmış kurumumuz, yeniliklerin yakından takipçisi olup eğitimlerine her geçen gün bir yenisini eklemiş ve kalitesine kalite katarak bugüne kadar binlerce uzman yetiştirmiştir. Birçok farklı özelliklere sahip bu kursiyerlerimiz aldıkları eğitim sonrası iş hayatlarında başarılarıyla bizleri temsil etmiş referans olmuşlardır. Çevrelerine yaydıkları olumlu etkiler ve bunun sonucunda artan talepler yeni okullar açmamızı gerektirmiştir.

Bu güne kadar Faaliyetlerini İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy Şubesinde sürdüren kurumumuz Avrupa Yakası Mecidiyeköy şubesi ile eğitim hizmetlerini genişleterek sürdürmeye devam edecektir.

Eğitim almak için yola çıkan öğrencilerimiz Güzellik Uzmanlığı derslerinin yanı sıra aldıkları profesyonel makyaj, protez tırnak, kalıcı makyaj seminerlerinde ufku geniş, teknoloji ile barışık estetisyenler olarak iş hayatına katılmaktadırlar.

Bugüne kadar mezun olan tüm kursiyerlerimizi aldıkları eğitim ve istekleri doğrultusunda işe yerleştirilmiş ve hatta öğrencilerin büyük bölümü aynı zamanda eğitimine devam ederken stajyer olarak da iş hayatındaki yerlerini almışlardır.

Tecrübeli ve uzman hocaların eşliğinde verilen eğitimlerin sonunda kursiyerlerine, uzun vadeli planlarla istihdam sağlayan kurumumuz isteyen birçok güzellik salonu, klinik ve SPA merkezlerinin de estetiysen ihtiyaçlarını karşılayarak beklentilere cevap vermektedir.

Son yıllarda Sektöre olan yoğun ilgi ciddi bir istihdam ortamı yaratmıştır, elbette bu durumda estetisyenlere olan ihtiyacı artırmış ve günden güne kaliteli elaman arayışları ciddi boyutlara ulaşmıştır. Biz bu ihtiyaç doğrultusunda sunduğumuz kaliteli eğitimlerle sektörde ihtiyaca cevap veren özellikle aranan bir kurum olarak hem öğrencilerimize hem de sektöre katkıda bulunmuş oluyoruz.

Öğrencilerimize sağladığımız iş ortamı ve sektöre olan katkılarımız verdiğimiz hizmetlerimizin olumlu etkileridir, Öğrencilerimizin aldıkları eğitimlerin kalitesi ise katıldığımız çeşitli yarışmalarda aldıkları ödüllerdir.

2011 Yılı Mart ayında Beauty Forum Dergisinin düzenlediği Make Up Türkiye Makyaj Yarışmasında okulumuz adına katılan öğrencilerimiz 1. 2. ve 3. Odullerini kazanmışlardır.

guzellik uzmanligi, guzellik kursu istanbul, estetisyenlik, güzellik uzmanlığı kurslari anadolu yakasi, estetisyenlik kursu, guzellik kurslari, profesyonel makyaj kursu kadikoy, manikur - pedikur kursu, profesyonel makyaj kursu, istanbul şişli, Kadıköy, lazer epilasyon kursu fiyatlari, masaj kursu, ankara, kalici makyaj kursu, bakirkoy, refleksoloji kursu, podiatri kursu, batik tirnak, el ayak bakim kursu, tirnak süsleme, sisli, spa eğitimi, plastik makyaj, sahne makyaji, gece makyaji, gelin makyaji, sinema makyaj kursu, bursa, medikal estetik kursu, dolgu, botoks, mezoterapi, PRP, kilcal damar tedavisi, orumcek agı, yuz askısı

Telefonlar

(0216) 348 1108
(0212) 217 1108
0532 430 6431
0532 430 6427

Adres

GÖNÜL İNANIR GÜZELLİK UZMANLIĞI - ESTETİSYENLİK KURSU; İstanbul şehri Kadıköy ilçesindedir.

Gönül İnanır firma sorumlusudur. Osmanağa Mh, Vişne Sk, 34

İstanbul / Kadıköy

Haritada göster

Harita

GÖNÜL İNANIR GÜZELLİK UZMANLIĞI - ESTETİSYENLİK KURSU nasıl gidilir?

Genel Bilgiler

Şirket Adı
GÖNÜL İNANIR GÜZELLİK UZMANLIĞI - ESTETİSYENLİK KURSU
Sorumlu Kişi
Gönül İnanır
Adres

Osmanağa Mh, Vişne Sk, 34

İstanbul / Kadıköy

Haritada göster
Telefonlar
(0216) 348 1108
(0212) 217 1108
0532 430 6431
0532 430 6427
Faks
(0216) 348 1108
Şirket Türü
Hizmet , Üretim , Satış Pazarlama , Diğer ,
Şirket Tipi
Çalışan Sayısı
10-50
Vergi Dairesi
Vergi Numarası

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir