Golden Wax - Oto Bakım Kimyasalları

Harita Golden Wax - Oto Bakım Kimyasalları haritası Büyük Harita için tıklayın
Etiketler
bakım otomobil care care oto bakım kimyasalları

Hakkında

İçinde bulunduğu sektörünün öncü firmalarından olan ÖZGÜL KİMYA İC VE DIS TİC.’in Oto bakım ürünleri ve oto temizlik kimyasalları kanalında markası olan GOLDENWAX ilk olarak oto bakım ürünleri üzerine yoğunlaşarak ilgili kanalların vazgecilmez oyuncularından biri oldu. Fırcasız oto yıkama ürünü, pazardan her gecen gün daha fazla pay alarak büyüme oranını, heryıl bir önceki yıla göre  üstünde tutmayı başarmıştır.

GOLDENWAX markası, şu an Yetkili servislerde ve özel servislerde Oto Yıkama ve Benzin istasyonlarında da Pazar payı dikkate alındığında tartışmasız, en ciddi oyunculardan biridir.

GOLDENWAX Arge çalışmalarını bağımsız üniversitelerden aldığı destekle yürütmekte ve müsterilerinin özel ihtiyacları için özel cözümler üretmeye devam etmektedir. Oto bakım kimyasalları konusunda önder firmalardan olmayı eğitime verdiği destekle sağlam temele dayandırmaktadır. Genç, dinamik kadrosu ile müşterilerinin 7 gün 24 saat hizmetindedir.

ÖZGÜL KİMYA İC VE DIS TİC.’ in "endüstriyel temizlik kimyasalları" markası olan GOLDENWAX, ilk olarak otel, hastane, tekstil, gıda, metal sanayi ve  otomotiv sanayine hizmet vermek amacı ile pazara sunuldu. Oto bakım ürünleri grubunda yapılan çalışmalar sonucu, etkin şekilde otomotiv sektörüne hizmet verilmeye başlandı ve fırçasız süngersiz oto yıkama ürünleriyle pazarda kısa sürede tercih edilen bir marka haline geldi. Portföyünde yaklaşık 80 çeşit ürün bulunuyor. Yoğun Ar-Ge desteği ile ürün geliştirme ve iyileştirme çalışmaları aralıksız olarak devam eden GOLDENWAX, Ev Dışı Kullanım müşterilerine hizmet götürüyor.
 

GOLDENWAX, endüstriyel temizlik, araç bakım, kişisel temizlik, mutfak, genel temizlik ve çamaşır kategorilerindeki ürünleriyle, pazardaki, kalite ve hizmette öncülük beklentilerini eksiksiz bir biçimde karşılamak için gelişmeye devam ediyor.

Politikamız: Endüstriyel temizlik ürünleri ve oto temizlik, bakım ürünleri üreten kuruluşumuz kaliteyi kendine ilke edinmiştir. Üretimimizde kaliteli hammaddelerle kaliteli üretim yapmak tüm çalışanlarımızın ilk hedefidir. Tedarikçilerle birlikte çevreye zarar vermeyen girdileri kullanarak çevre dostu ürünler sunmak Çevre kirliliğini azaltıcı ürünler kullanmak ve çevre kirliliğini azaltmak Yasal Mevzuatlara uyarak bunları kuruluşumuzda uygulamak sürekli iyileşme ve gelişmeyi sağlamak temel politikamızdır.  

Misyonumuz: Sektör için yaratıcı projeler üretiriz ve  Ürün kadar, hizmet kalitemizin de en üst seviyede olmasına dikkat ederiz.

Vizyonumuz: Faaliyet gösterdiğimiz sektörde ilk tercih edilen olmak. Geniş ürün gamımızla ilgilendiğimiz pazarda çözüm merkezi olup profesyonel çözümler üreterek değer katmak ve yaratmak... Sektörümüzün küresel pazarında da söz sahibi olmak.

Telefonlar

(0216) 472 2127
0533 424 9634

Adres

Golden Wax - Oto Bakım Kimyasalları; İstanbul şehri Ümraniye ilçesi Dudullu mahallesindedir.

Goldenwax firma sorumlusudur. Yukarı Dudullu Mah. Tavukçuyolu Cad. No:241

İstanbul / Ümraniye / Dudullu

Haritada göster

Harita

Golden Wax - Oto Bakım Kimyasalları nasıl gidilir?

Genel Bilgiler

Şirket Adı
Golden Wax - Oto Bakım Kimyasalları
Sorumlu Kişi
Goldenwax
Adres

Yukarı Dudullu Mah. Tavukçuyolu Cad. No:241

İstanbul / Ümraniye / Dudullu

Haritada göster
Telefonlar
(0216) 472 2127
0533 424 9634
Faks
(0216) 472 2127
Şirket Türü
Hizmet , Üretim , Satış Pazarlama , Temsilcilik ,
Şirket Tipi
Çalışan Sayısı
Vergi Dairesi
Vergi Numarası

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir