FASHİONS DÜĞÜN DAVET ORGANİZASYON

Hakkında

EVLİLİK TEKLİFLERİ ORGANİZASYON DÜĞÜN,KOKTEYL,DÜĞÜN MEKAN TEMİNLERİ..

FASHİONS ORGANİZASYON ÖZEL GÜNLERİNİZDE SİZLERLE TELAFİSİ OLMAYAN ORGANİZASYONLARDA DİNAMİK KADROSUYLA EN GÜZELİ VE EN ÖZELİ .... FASHIONS düğün davet tanıtım organizasyon Güzel mekanlar yaratmak adına varolduğumuz bu sektörde düğün, nikah yılbaşı organizasyonları, bayi toplantıları, açılışlar, ev davetleri, hoşgeldin bebek, doğum günü davetleri, gelinbaşı ve el aksesuarları, vitrin, mekan dekorasyonu, animasyon, havai fişek, pyroteknik ürünler, ses, ışık ve lazer sistemleri ile sizi farklı dünyalara taşımaktayız.
Ve tüm bu özel günlerin anısı, tasarladığımız hediyeler ve promosyon ürünler ile sizin ve davetlilerinizin hafızalarından silinmeyecektir.
Dinamik ve tecrübeli kadromuzla, sizlerin bütçesi ve beğenisi gözönüne alınarak kalite, itina, sonsuz tasarım gücü, ülke ve dünya trendleri, teknoloji takibi ve estetik anlayışımızla, meydana getirdiğimiz hizmetlerimizin altına imzamızı atıyoruz.
Özel davetlerinizi birlikte paylaşmak dileğiyle..2000 yılında antalyada kurulan firmamız uygun fiyat ve süreklı kendini yenileyerek hizmet vermeye devam etmektedir tek amacımız tekrarı mümkün olmayan bu özel günlerinizde müşterilerimize kusursuz hizmet vermektedir en güzeli ve en özeli düşlerinizdeki gibi bir güne çevirmek için sizleri bekliyoruz farkı çok özel ayrıntılarıyla yaşamak ve yaşatmak istiyorsanız bize uğramadan karar vermeyiniz. firma etkinliklerimiz: düğün organizasyon,açılış,kongre,gala,kumaş dekorasyon,sünnet düğünü organizasyonları,evlilik yıldönümleri,doğum günü partileri,animasyon,ses,ışık.havai fişek gösterileri,volkan konfeti sow,masa dekorasyon,yılbaşı partileri,barkovizyon,piknik organizasyonları,kır düğünleri,kokteyl,organizasyonlar için mekan teminleri,davetiye ve nikah şekerleri,A dan Z ye herşey EN GÜZEL EVET FASHİONS DENİR...

 HER BÜTÇEYE UYGUN DÜĞÜN ORGANİZASYONLAR

SEMAZEN MEHTERAN KINA FOLKLOR SİHİRBAZ PALYAÇO YÜZ BOYAMA SOSİS BALON VE SÜNNET DÜĞÜN ORGANİZASYONLAR

Telefonlar

(0242) 248 4584
0505 771 0499

Adres

FASHİONS DÜĞÜN DAVET ORGANİZASYON; Antalya şehri Merkez ilçesi Merkez mahallesindedir.

Can Dagdeviren firma sorumlusudur. IŞIKLAR CAD GENÇLİK MAH.1315 SOK.NO-1/ B STADYUM KARŞISI ANTALYA MERKEZ

Antalya / Merkez / Merkez

Haritada göster

Harita

FASHİONS DÜĞÜN DAVET ORGANİZASYON nasıl gidilir?

Genel Bilgiler

Şirket Adı
FASHİONS DÜĞÜN DAVET ORGANİZASYON
Sorumlu Kişi
Can Dagdeviren ( organizatör )
Adres

IŞIKLAR CAD GENÇLİK MAH.1315 SOK.NO-1/ B STADYUM KARŞISI ANTALYA MERKEZ

Antalya / Merkez / Merkez

Haritada göster
Telefonlar
(0242) 248 4584
0505 771 0499
Faks
(0242) 248 4584
Şirket Türü
Hizmet , Diğer ,
Şirket Tipi
Şahıs Şirketi
Çalışan Sayısı
3-10
Vergi Dairesi
kalekapı
Vergi Numarası
2660335096

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir