ERKİN İŞ MAKİNALARI İNŞAAT SANAYİ İTHALAT İHRACAT TİCARET PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ

İletişim Bilgileri
  • Telefon:
    (0256) 371 2933
  • Faks:
    (0256) 371 2932
Sosyal Medya:

Erkin Hidrolik Limited Şirketinin 25 yılı aşkın tecrübesi ve birikimiyle kurulan World Power Erkin İşmakinaları Limited Şirketi, Türkiye’nin önde gelen vinç ve iş makinası üreticileri arasında önemli bir yere sahiptir.

Sağlamlık ve teknoloji ilkesi ile yola çıkan firmamız, standart ürünlerinin yanısıra, müşterinin ihtiyaçlarına bütünüyle cevap verebilen, isteğe göre uyarlanmış makineler üretme konusunda dünyada sayılı firmalardan biridir. Aynı zamanda, alanında dünyada bir numara olmuş parça tedarikçileriyle çalışarak kalitesinden hiçbir zaman ödün vermemiştir. 9 TM’den başlayarak, 360 TM’ye kadar ürettiği kamyon üzeri katlanır bomlu vinçleriyle, dünyanın en büyük vinç üreticileri arasında kendine yer bulmayı hedefleyen World Power Erkin İşmakinaları, 80 ton kaldırma kapasitesine kadar ürettiği kamyon üzeri teleskobik bomlu vinçleriyle Türkiye’de tek olma özelliğini elinde bulundurmaktadır.

360 TM’lik katlanır bomlu vinci ile dünyada bir ilke imza atan firmamızın öncelikli amacı, tüm dünya genelinde vinç işletmecilerinin üstlendikleri, çatı altı ve bina içlerinde yapılan fabrika kurulumu, demontajı ve elleçleme gibi işlemlerde zaman ve işgücü kaybını önlemek olmuştur. Çatı altında ve dar alanlarda vinçlerle yapılması daha önce mümkün olmayan işleri, üretmiş olduğu bu vinç ile mümkün hale getiren World Power Erkin İşmakinaları, Dünya’da bu konuda öncü olmanın gururunu taşımaktadır.

Her türlü inşaat, restorasyon ve bina tamirati işlerinde de kullanabilen katlanır bomlu vinçler ve yine inşaat, prefabrike bina yapımı ve petrol/gaz arama - çıkarma ekipmanlarının taşınmasında kullanılabilen teleskobik bomlu vinçlerin yanısıra; World Power Erkin İşmakinaları, 320 Ton kapasiteye kadar Tekne kaldırıcılar/taşıyıcılar, Çekici/Kurtarma araçları ve kanal kazma/temizleme ekskavatörleri üretmektedir.

Avrupa standartlarında üretim yapan firmamız, sahip olduğu CE ve TÜV sertifikalarıyla üretiminin ve ürünlerinin güvenilirliğini tasdiklemiş; Türkiye’de Erkin teknik servis ekibi, yurtdışında da distribütörleri vasıtasıyla sağlamış olduğu hızlı ve efektif satış sonrası hizmetleriyle müşterilerinin haklı güvenini kazanmıştır.

450 Tonm’lik kendinden yürüyüşlü vinç projesini hayata geçirerek dünyanın en güçlü katlanır bomlu vincini üretme başarısını elde eden World Power Erkin İşmakinaları, teknolojiye ve yeniliğe her zaman açık mantalitesi sayesinde Türkiye ve Dünya’da öncü olmaya devam edecektir.

ERKİN İŞ MAKİNALARI İNŞAAT SANAYİ İTHALAT İHRACAT TİCARET PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ; Aydın şehri Kuyucak ilçesi Merkez mahallesindedir.
Genel
ERKİN İŞ MAKİNALARI İNŞAAT SANAYİ İTHALAT İHRACAT TİCARET PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ haritası
ERKİN İŞ MAKİNALARI İNŞAAT SANAYİ İTHALAT İHRACAT TİCARET PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ nasıl gidilir?
ERKİN İŞ MAKİNALARI İNŞAAT SANAYİ İTHALAT İHRACAT TİCARET PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ firması için, henüz bir harita tanımlanmamış.
ERKİN İŞ MAKİNALARI İNŞAAT SANAYİ İTHALAT İHRACAT TİCARET PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ Mesaj gönder
Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir