Emlak Dream

Hakkında

İstanbul Konut Projeleri, Avrupa Konut Projeleri, Anadolu Yakası Konut Projeleri 

Ülkemizde büyüyen illerin en büyük problemlerinden biri de eski zamanda yapılmış olan yapılardır. Düzensiz yapılardan dolayı şehirler içerisinde fazla trafik oluşmakta ve herhangi bir sağlık ya da yangın durumlarında ekiplerin olay yerine erişimi zorlaşmaktadır. İstanbul konut projeleri sayesinde bu düzensiz yerleşimin yerini insanlara daha fazla kolaylık sağlayacak olan yapılar yapılmaktadır. Eski insanların gözünde ev dendiği zaman dört duvar, bir kapı ve bir pencereden oluşmaktaydı. Şimdi ise, bu düşünce yerini bambaşka özellikler aranıyor olması halini aldı. Bir ev satın almak ya da kiralamak isteyen kişiler evlerin içerisinde bulunan bütün özelliklerine göre değerlendirerek en iyisinde yaşamak istemektedirler. Gelişen teknoloji sayesinde de bu istekleri karşılanabilmektedir. İnsanların hayatlarında büyük kolaylıklar sağlayan projeler ile İstanbul’un her yerine yeni yapılar yapılmaktadır.

Konut Projelerinden Yapılan Daireler

Konut projelerinde yapılan daireler insanların hayatlarındaki bazı zorlukları kolaylıkla karşılayabilmesi için yapılmıştır. Avrupa yakası konut projeleri içerisinde bulunan özellikler sayesinde hem hayati önem taşıyan bazı unsurlar düşünülmüş hem de ihtiyacınız olan her şeye kolaylıkla ulaşabilmeniz düşünülmüştür.

Konut projelerin içerisinde bulunan alışveriş merkezleri sayesinde evinizde ihtiyacınız olabilecek en ufak şeyi bile anında bulma şansına sahip olacaksınız. Şuan ki yapılan yapılarda ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için uzun yollar yürüyerek ihtiyacınızı karşılayabilirken, yeni yapılarda bu sorun ortadan kalkmaktadır.

Konut projelerinin bir başka özelliği ise içerisinde bulunan güvenlik hizmetleridir. Ayrıca çocuklara yönelik oyun parkları ile birlikte güvenlik görevlerinin olması sayesinde gönül rahatlığıyla çocuklarınız oyun oynayabileceklerdir. 

Evinizden çıktığınız anda ocağı unutmuş olabilirsiniz. Yeni yapılan konut projelerinde bu gibi durumlarda anında telefonunuza uyarı gitmekte ve online olarak evin gazını kesebilmektesiniz. 

Uygun Fiyata Daire Sahibi Olma

Anadolu yakası konut projeleri hakkında bilgi almak ve dilediğiniz daireyi kolay bir şekilde satın almak için firma ile bağlantıya geçebilirsiniz. Bunca özelliğe rağmen uygun fiyatlarla daire sahibi olmak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsattır. İşten çıkarken evinize online bir şekilde bağlanıp ısıtmayı gerçekleştirmeyi kim istemez ki? Bütün hizmetlerden faydalanmak artık kolay ve uygun maliyetlerdedir. Sizde bir an önce bu hizmetlerden faydalanmalısınız.

Telefonlar

(0212) 970 2355

Adres

Emlak Dream; İstanbul şehri Sarıyer ilçesi Pınar Mah. mahallesindedir.

Ayla Özer firma sorumlusudur. Büyükdere Caddesi Meydan Sokak No:1/55 Beybi Giz Plaza Kat:15 Maslak-İstanbul

İstanbul / Sarıyer / Pınar Mah.

Haritada göster

Harita

Emlak Dream nasıl gidilir?
Emlak Dream firması için, henüz bir harita tanımlanmamış.

Genel Bilgiler

Şirket Adı
Emlak Dream
Sorumlu Kişi
Ayla Özer
Adres

Büyükdere Caddesi Meydan Sokak No:1/55 Beybi Giz Plaza Kat:15 Maslak-İstanbul

İstanbul / Sarıyer / Pınar Mah.

Haritada göster
Telefonlar
(0212) 970 2355
Faks
0850 220 0451
Şirket Türü
Şirket Tipi
Şahıs Şirketi
Çalışan Sayısı
Vergi Dairesi
Vergi Numarası

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir