E-Bebek Forum İstanbul

Hakkında

Forum İstanbul Mağazamızın Çalışma saatleri: 10:00 - 22:00

Online mağazacılık kavramında bir ilk olmanın Bebek.com'la başlayan öyküsü Bebek ihtiyaçlarına yönelik ilk online mağaza: e-bebek.com

Bebek.com, 2001 yılı Şubat ayında yayın hayatına başladı. Haftalık güncellenme prensibiyle ziyaretçilerine doktorlar tarafından onaylanmış bilgi sunan bebek.com; bebek sahibi olmayı düşünen, bebek bekleyen ve çocuğunu büyüten bilinçli ailelere, ihtiyaç duydukları her türlü bilgi, servis, hizmet, yardım ve dostluğu sunmak için yola çıktı.

Bebek.com, bebek bekleyen ve bebeği olan kişilerin her türlü ihtiyacını karşılamaya yönelik kurulmuş bir site olarak, bebek bakımında ihtiyaç duyulan ürünlerin en zahmetsiz şekilde, pratik ve uygun koşullarda temin edilmesine yönelik çözümü sunma düşüncesiyle e-bebek.com'u geliştirdi. e-bebek.com, 2001 yılı Eylül ayında hizmete açıldı.

e-bebek.com, bebek.com'un içinde ayrı bir alışveriş bölümü olmak yerine, başlı başına bir e-ticaret sitesi olarak tasarlandı. e-bebek.com, kuruluş aşamasında amaçladığı hizmet anlayışını "e-bebek.com Prensiplerini" haline getirerek hem e-ticaret alanında, hem de bebek ürün ve hizmetleri sektöründe örnek olmak amacıyla uygulamaya koydu:

* Hedef kitlesi olan anne/baba adayları ve anne/babaların tüm ihtiyaçlara cevap veren, özgür bir alışveriş ortamı sunmak * Daha önce sunulmamış bir hizmet anlayışıyla problem çözücü olmak * Ürün ve markalarda çeşitlilik, Kolay bulunamayan ürünleri sunmak, ihtiyaçları dinlemek ve temin etmek ve Hızlı teslimat * Satışa odaklı değil, "ürün rehberliğine" odaklı "aile dostluğu" anlayışı. * Sadece web tabanlı değil; telefon, havale, katalog ve mağaza siparişleriyle Internet bağlantısı olmayan kişilere de ulaşan, isteğe uygun alışveriş şekli sunan bütünleşik bir hizmet yapısı

e-bebek.com, dünya çapında az rastlanan bir iş modelini (Click to Brick) başarıyla uygulamıştır. İlk olarak e-ticaret ile başladığı iş modelini ve hizmet anlayışını 2005 yılı başında fiziki mağazacılığa adım atarak başarı ile devam ettirdi. E-bebek , İstanbul Çamlıca, İstanbul Kızıltoprak, İstanbul Forum AVM, İstanbul Maslak Noramin İş Merkezi, Ankara ve Bursa, İzmir Karşıyaka, İzmit Ncity AVM olmak üzere toplam 5 ilde hizmetlerini başarı ile sürdürmektedir.

Magic Park Bebek Yaşam Merkezi

"Magic Park Bebek Yaşam Merkezi" 2007 yılı Kasım ayında kurulmuştur. e-bebek Çamlıca mağazası içerisinde yer alan, 0-4 yaş arası bebek ve çocuklar için pedagojik kurallar çerçevesinde özel olarak tasarlanmış "Bebek Dostu Ortam" sağlama amacı ile yola çıkmış bir merkezdir.

Merkezimizin içerisinde bulunan "Magic Park Zeka Akademisi", 18-48 ay aralığındaki çocukların pedagojik kurallar çerçevesinde kendileri için özel olarak tasarlanmış eğitim oyun odalarında, uzman eğitmenler eşliğinde, zihinsel,sosyal-duygusal, bedensel gelişimlerini desteklemeyi amaçlamaktadır.

Merkezimizde ayrıca Bebek Kuaförü, Bebek Spa (Türkiye'de bir ilk!), profesyonel fotoğraf stüdyosu, seminer salonu (Bebek.com işbirliği ile düzenlenen ücretsiz seminerlerimiz), "Doğum günü Parti" hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Telefonlar

(0212) 640 2345

Adres

E-Bebek Forum İstanbul; İstanbul şehri Bayrampaşa ilçesi Kocatepe mahallesindedir. Forum İstanbul Alışveriş Merkezi Kocatepe Mah. Paşa Cad. 34045 Bayrampaşa - İstanbul

İstanbul / Bayrampaşa / Kocatepe

Haritada göster

Harita

E-Bebek Forum İstanbul nasıl gidilir?

Genel Bilgiler

Şirket Adı
E-Bebek Forum İstanbul
Sorumlu Kişi
Adres

Forum İstanbul Alışveriş Merkezi Kocatepe Mah. Paşa Cad. 34045 Bayrampaşa - İstanbul

İstanbul / Bayrampaşa / Kocatepe

Haritada göster
Telefonlar
(0212) 640 2345
Faks
(0212) 640 1202
Şirket Türü
Şirket Tipi
Çalışan Sayısı
Vergi Dairesi
Vergi Numarası

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir