DURU BULGUR

Etiketler
bakliyat bulgur pilavlık bulgur pilavlık no çiğ köfte mercimek fasulye duru duru bulgur

Hakkında

DURU BULGUR GIDA SAN. TİC A.Ş. üretim merkezi Karaman’da bulunan Türkiye’nin önde gelen bulgur üreticisidir. 1935 yılında Ziya Duru’nun temellerini attığı firma, o günden bugüne tüketicileri için her zaman en kaliteli, en lezzetli ürünleri sunmak için çalışmış ve bunu kendine misyon edinmiştir.

Modern tesislerinde geleneksel bulgur lezzetini oluşturan DURU BULGUR, tecrübeli 250 personeli ve günlük 200 ton bulgur kapasitesi ve Türkiye ve Avrupa’da yaygın dağıtım sistemi ile müşterilere en iyi hizmeti sunmaktadır. DURU BULGUR, bulgur üretimi dışında bakliyat işlenmesi ve paketlenmesi ile uğraşmaktadır. Pirinç, kırmızı mercimek, yeşil mercimek, fasulye, aşurelik buğday ve patlayan mısır paketlediğimiz ürünlerin belli başlılarıdır. Müşterilerimize en lezzetli ve en kaliteli ürünleri, standart ambalajlarımızda, istenilen zamanda, eksiksiz, kusursuz ve sağlam olarak teslim etmekte; ürünümüzün tüketici tarafından tüketilene kadar sahibi olup, kendimize güvenmekteyiz.
İşimize ve kaliteye verdiğimiz önemin göstergesi olarak sahip olduğumuz ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Belgemizi gösterebiliriz. Ayrıca Almanya TUV-CERT’TEN aldığımız HACCYP GIDA HİJYEN BELGESİ el değmeden oluşan bulgurumuzun sizlere en hijyenik şekilde oluşması için gösterdiğimiz önemin bir kanıtıdır. Yurt içi piyasası dışında ihracata da ağırlık veren DURU BULGUR, BAŞTA Avrupa birliği ülkelerinden Almanya, Hollanda, Fransa, Belçika, İngiltere, Danimarka, Avusturya, İsveç olmak üzere Norveç, Arnavutluk, Mısır, Kıbrıs, ABD,Avustralya ve Libya’ya ihracatı bulunmaktadır. Üretiminin %40’ını ihraç eden DURU BULGUR, ihracatının hepsini kendi markası altında yapmaktadır.

Telefonlar

(0338) 224 1081

Adres

DURU BULGUR; Karaman şehri Merkez ilçesi Merkez mahallesindedir. ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ P.K:3

Karaman / Merkez / Merkez

Haritada göster

Harita

DURU BULGUR nasıl gidilir?
DURU BULGUR firması için, henüz bir harita tanımlanmamış.

Genel Bilgiler

Şirket Adı
DURU BULGUR
Sorumlu Kişi
Adres

ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ P.K:3

Karaman / Merkez / Merkez

Haritada göster
Telefonlar
(0338) 224 1081
Faks
(0338) 224 1081
Şirket Türü
Şirket Tipi
Çalışan Sayısı
Vergi Dairesi
Vergi Numarası

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir