Dizayn İzmir Reklam

Hakkında

Biz kim miyiz? Yabancı değiliz; aileden biriyiz! Evet, evet yanlış okumadınız. Dizayn İzmir ailesi olarak biz sizin çözüm ortağınızız. Yani çalışmak istediğiniz zaman gözünüz kapalı işlerinizi teslim edebileceğiniz, sizin şirketinizi kendi şirketi gibi benimseyip en yaratıcı ve en ihtiyacınız olan işleri çıkaracak olan ajansız. Üstelik; tanıtımdan reklam filmine, web sitesinden halkla ilişkiler hizmetlerine, tüm görsel tasarımlarınızdan işitsel tasarımlarınıza kadar bütün reklam ve halkla ilişkiler hizmetlerini bir tek kuruluşta sunabilecek olan reklam çözüm ortağıyız biz!!!

Genç ve her biri işinde uzman, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, ne yaptığını iyi bilen kadromuzla size en modern hizmetleri sunmak için buradayız. Tüm dünyadaki reklam sektörünü hem yerli hem yabancı yayınlardan bizzat takip ediyoruz, çünkü ufkumuzu sizin için hep açık tutmak bizim görevimiz. Hizmet verdiğimizde işimize bitti gözüyle bakmadan, her zaman sizi bir üst seviyeye taşımak amacıyla varız.

Firmanızın ismini ve kurumsal kimliğini sizin kadar, hatta bazen sizden bile daha çok düşünecek bir kurumla çalışmak ister misiniz? Öyleyse biz buradayız...!

Telefonlar

(0232) 324 4746
0533 230 5091

Adres

Dizayn İzmir Reklam; İzmir şehri Çiğli ilçesi İstasyonaltı mahallesindedir.

Fatih Mehmet Bay firma sorumlusudur. 8211/11 Sk. No:4

İzmir / Çiğli / İstasyonaltı

Haritada göster

Harita

Dizayn İzmir Reklam nasıl gidilir?

Genel Bilgiler

Şirket Adı
Dizayn İzmir Reklam
Sorumlu Kişi
Fatih Mehmet Bay ( Koordinatör )
Adres
Telefonlar
(0232) 324 4746
0533 230 5091
Faks
Şirket Türü
Hizmet , Üretim , Satış Pazarlama , Aracılık , Diğer ,
Şirket Tipi
Şahıs Şirketi
Çalışan Sayısı
3-10
Vergi Dairesi
Çiğli
Vergi Numarası

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir