Concord Tablet

Hakkında


AKTURK Group, 1988 yılında “AKTÜRK Ticaret” olarak elektronik, saat, kozmetik perakende satışı ile ticaret hayatına başlamıştır. 1993 yılında AKTÜRK Elektronik ünvanı ile elektronik sektöründe toptan satışa yönelik Gaziantep te faaliyet göstermeye başlamıştır. Firmamız kuruluşundan itibaren ses, görüntü ve iletişim sektöründe göstermiş olduğu üstün performans neticesinde ülkemizin sayılı firmaları arasına girmiştir. 2002 yılından itibaren cep telefonu sektöründe ithalatçı, satış sonrası hizmetine başlamıştır.

2007 yılından bu yana Türkiye de yetkili distribütörlüğünü yaptığımız kalitesini tescillemiş CONCORD cep telefonlarını ve son dönemdeki teknlojik ürün Tablet Pc ürünlerini en uygun fiyatlar ile sürekli değişen teknolojiye ayak uydurarak en son geliştirilen özellikler, satış sonrası hizmet ve yılların deneyimiyle kazanılmış olan profesyonel servis imkânı ile yurtiçi piyasasına sunmaktayız., Yılların bilgi birikimi ile kazandığımız tecrübe ve konusunda uzmanlaşmış ekibimiz ile müşterilerimizin istek ve beklentilerine uygun hizmetler sunarak müşterilerimizin memnuniyetini artırmayı hedeflemekteyiz.


Yurt genelindeki satış temsilcilerini her geçen gün arttıran, ana hedefi müşteri memnuniyeti olan, çalışma ve kalite prensiplerinden asla ödün vermeyen “AKTÜRK Group ” olarak sizlere genç ve uzman bir ekibin dinamizmi sayesinde en son teknoloji ile üretilen CONCORD ürünlerin kalitesini tanıtmaktan gurur duyuyoruz. Bilişim dünyasında bir çok üründe ithalat yapmaya başlamıştır son olarak 2012 yılının ilk çeyreğinde Türk markası CONCORD olarak Tablet pc ürünlerinin ithalat,montaj satış ve satış sonrası hizmetine başlanmıştır

Telefonlar

(0342) 324 3939
0536 051 5356

Adres

Concord Tablet; Gaziantep şehri Şehit Kamil ilçesi Mücahitler mahallesindedir.

Müslüm Söylemez firma sorumlusudur. Mucahitler mahallesi 9 nolu cadde No:5

Gaziantep / Şehit Kamil / Mücahitler

Haritada göster

Harita

Concord Tablet nasıl gidilir?
Concord Tablet firması için, henüz bir harita tanımlanmamış.

Genel Bilgiler

Şirket Adı
Concord Tablet
Sorumlu Kişi
Müslüm Söylemez
Adres

Mucahitler mahallesi 9 nolu cadde No:5

Gaziantep / Şehit Kamil / Mücahitler

Haritada göster
Telefonlar
(0342) 324 3939
0536 051 5356
Faks
(0342) 324 4004
Şirket Türü
Şirket Tipi
Çalışan Sayısı
Vergi Dairesi
Vergi Numarası

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir