Clean Lazer Estetik Medikal

Hakkında

Clean Lazer 2002 yılında sektördeki boşlukları, eksiklikleri sistematik bir şekilde analiz ederek kozmetik, estetik ve güzellik sektörüne tüm dünyada kullanılan en son teknolojik cihazları tedarik etmek amacı ile kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kalite, uygun fiyat, dürüstlük ve devamlılığı kendisine ilke edinmiştir.

Epilasyon, IPL sistemleri, zayıflama, profesyonel cilt ve vücut bakım cihazları gibi estetik merkezleri ve güzellik salonlarının ihtiyacı olan tüm (bakanlık onaylı) cihazların ve gerekli medikal malzemelerin satışını gerçekleştiren firmamız, bununla yetinmeyip müşterilerine satış sonrası hizmetinide, en kusursuz şekilde vermektedir. Müşterilerine yerinde ve doğru hizmet vermeyi benimseyen Clean Lazer; geçen yıllarda sektöründe büyüme adına büyük adımlar atmış ve kısa süre zarfında sektördeki yerini pekiştirmiştir. Merkezi İstanbul'da olan Clean Lazer, cihaz temini ve cihaz teknik destek hizmetini de vermektedir.

Heraeus Noblelight şirketinin Türkiye temsilcisidir.

IPL, Alexandrite lazer, E-light sistemleri için yüksek kaliteli flaş lambaların dağıtımını Türkiye içine ve yurtdışına yapmaktadır.

Yenilikleri sizin adınıza takip eden Clean Lazer bir çok ürünü çatısı altında toplamıştır. Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Almanya, İtalya, Rusya başta olmak üzere ihtiyaçlara göre dünyanın birçok farklı noktasından çözümler sunan Clean Lazer, teknik anlamda sektörde ciddi işlere imzalar atmıştır. Avrupa'nın bir çok ülkesine IPL başlıkları ve lamba temin etmektedir. İstanbul ve Türkiye'nin bir çok şehrinde Lamba Değişimi yapmaktadır.

Sizlerle çalışmaktan ve sizlerle tanışmaktan daima büyük mutluluk duyuyoruz...

Telefonlar

(0212) 876 8977
0505 280 6858

Adres

Clean Lazer Estetik Medikal; İstanbul şehri Esenyurt ilçesindedir.

Ömer Bozbayındır firma sorumlusudur. Saadetdere Mahallesi 67.Sokak No:34/A Esenyurt/İSTANBUL

İstanbul / Esenyurt

Haritada göster

Harita

Clean Lazer Estetik Medikal nasıl gidilir?
Clean Lazer Estetik Medikal firması için, henüz bir harita tanımlanmamış.

Genel Bilgiler

Şirket Adı
Clean Lazer Estetik Medikal
Sorumlu Kişi
Ömer Bozbayındır ( Firma Sahibi )
Adres

Saadetdere Mahallesi 67.Sokak No:34/A Esenyurt/İSTANBUL

İstanbul / Esenyurt

Haritada göster
Telefonlar
(0212) 876 8977
0505 280 6858
Faks
(0212) 876 8977
Şirket Türü
Hizmet , Üretim , Temsilcilik ,
Şirket Tipi
Çalışan Sayısı
Vergi Dairesi
Vergi Numarası

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir