CARGLASS OTOCAM LTD.ŞTİ

Etiketler
oto cam cam glass otocam carglass car glass

Hakkında

Firmamız OTOCAM Ltd. Şti., faaliyetlerini, cam kırılmaları ve çatlak tamirleri konusunda dünyada 1 numara olan, Hollanda'da kurulu Belron International'a bağlı CARGLASS firması ile yaptığı ''Franchising'' sözleşmesi kapsamında yürütmektedir.

Belron/CARGLASS dünyada 25 ülkede,1000'e yakın şubesi ve 7200 çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Her ülkede 1 numara olan Belron/CARGLASS,mutlak müşteri memnuniyeti ile 4 milyondan fazla müşteriye hizmet vermektedir.

CARGLASS/Türkiye merkez ve şubelerinin işyeri özellikleri, çalışma standartları ve servis kalitesi tüm dünyadaki CARGLASS şubeleri ile aynı düzeydedir.

CARGLASS-OTOCAM Ltd. Şti.'nin kardeş kuruluşu DOĞUŞ OTO CAM, yerli otomobil üreticilerine montaj için cam üreten ŞİŞECAM'ın Marmara Bölge ve TAMCAM-TEZCAM'ın Türkiye genel bayisidir.

Türkiye'de üretilmeyen araçların camları da yurt dışındaki üreticilerden, CARGLASS'ın yurt dışındaki büyük alım gücünden yararlanılarak ithal edilmektedir. Temin kaynakları ile aracısız çalışma imkanımız nedeniyle cam fiyatlarımız otomobil servis istasyonlarına kıyasla daha düşüktür.

Telefonlar

(0216) 444 1819

Adres

CARGLASS OTOCAM LTD.ŞTİ; İstanbul şehri Ümraniye ilçesi İnkilap mahallesindedir. Inkilap Mah. Kücüksu Cad. No:111 Ümraniye/İstanbul

İstanbul / Ümraniye / İnkilap

Haritada göster

Harita

CARGLASS OTOCAM LTD.ŞTİ nasıl gidilir?
CARGLASS OTOCAM LTD.ŞTİ firması için, henüz bir harita tanımlanmamış.

Genel Bilgiler

Şirket Adı
CARGLASS OTOCAM LTD.ŞTİ
Sorumlu Kişi
Adres

Inkilap Mah. Kücüksu Cad. No:111 Ümraniye/İstanbul

İstanbul / Ümraniye / İnkilap

Haritada göster
Telefonlar
(0216) 444 1819
Faks
(0216) 444 1819
Şirket Türü
Şirket Tipi
Çalışan Sayısı
Vergi Dairesi
Vergi Numarası

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir