CARGLASS OTOCAM LTD.ŞTİ

CARGLASS OTOCAM LTD.ŞTİ

İletişim Bilgileri
  • Telefon:
    (0216) 444 1819
  • Faks:
    (0216) 444 1819
Sosyal Medya:

Firmamız OTOCAM Ltd. Şti., faaliyetlerini, cam kırılmaları ve çatlak tamirleri konusunda dünyada 1 numara olan, Hollanda'da kurulu Belron International'a bağlı CARGLASS firması ile yaptığı ''Franchising'' sözleşmesi kapsamında yürütmektedir.

Belron/CARGLASS dünyada 25 ülkede, 1000'e yakın şubesi ve 7200 çalışanı ile faaliyet göstermektedir.  Her ülkede 1 numara olan Belron/CARGLASS,mutlak müşteri memnuniyeti ile 4 milyondan fazla müşteriye hizmet vermektedir.

CARGLASS/Türkiye merkez ve şubelerinin işyeri özellikleri, çalışma standartları ve servis kalitesi tüm dünyadaki CARGLASS şubeleri ile aynı düzeydedir.

 

CARGLASS-OTOCAM Ltd. Şti.'nin kardeş kuruluşu DOĞUŞ OTO CAM, yerli otomobil üreticilerine montaj için cam üreten ŞİŞECAM'ın Marmara Bölge ve TAMCAM-TEZCAM'ın Türkiye genel bayisidir.

Türkiye'de üretilmeyen araçların camları da yurt dışındaki üreticilerden, CARGLASS'ın yurt dışındaki büyük alım gücünden yararlanılarak ithal edilmektedir.  Temin kaynakları ile aracısız çalışma imkanımız nedeniyle cam fiyatlarımız otomobil servis istasyonlarına kıyasla daha düşüktür.

CARGLASS OTOCAM LTD.ŞTİ; İstanbul şehri Ümraniye ilçesi İnkilap mahallesindedir.
Genel
CARGLASS OTOCAM LTD.ŞTİ haritası
CARGLASS OTOCAM LTD.ŞTİ nasıl gidilir?
CARGLASS OTOCAM LTD.ŞTİ firması için, henüz bir harita tanımlanmamış.
CARGLASS OTOCAM LTD.ŞTİ Mesaj gönder
Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir