BOSTANCI STAR ÇİÇEKÇİLİK

Hakkında

STAR ÇİÇEKÇİLİK deneyimli uzman kadrosu ile çiçek sektörünün önde gelen firmalarından biri durumundadır.Hizmette sağladığı kalite, sürdürdüğü araştırma ve geliştirme çalışmaları ve ticari itibarı ile alanında hizmet yönünden liderlik konumunu kazanmıştır.1997 yılında kurulan ve İstanbul Bostancı'da faaliyetini sürdüren STAR ÇİÇRKÇİLİK, aynı zamanda geniş ürün ve hizmet yelpazesini de sizlere sunmaktadır.

STAR ÇİÇEKÇİLİK, sağladığı hizmetleri, geniş bilgi birikimi ve ticari ahlakı ile pekiştirmiştir. Kendi geliştirdiği yöntemler doğrultusunda verdiği hizmetleri, uzmanı olduğu birçok konuda da hizmetlerini sürdürmektedir. Kuruluşundan bu yana STAR ÇİÇEKÇİLİK'in felsefesi, kendi tasarım ve üretim yöntemlerini geliştirerek, iç ve dış pazarda kaliteli, güvenilir ve rekabetçi yerini korumak ve geliştirmek olmuştur.ve yeni bir atılım sağlayarak pendikte yeni şubesini açmıştır.

Yılların birikimi, STAR ÇİÇEKÇİLİK'in çok sayıda büyük yatırım projelerinde yer almasını sağlamıştır. Burada özetlenen; geçmişte yapılan işler, halen yapılmakta olan ve ileride yapılması hedef alınan işler için en büyük teminatımızdır.

Bu web sitesi ile firmamızı satırbaşlarıyla tanıtmaya çalıştık.


Saygılarımızla,
STAR ULUSLARARASI ÇİÇEKÇİLİK

Telefonlar

(0216) 384 7038
(0216) 375 2424

Adres

BOSTANCI STAR ÇİÇEKÇİLİK; İstanbul şehri Kadıköy ilçesi Bostancı mahallesindedir.

Star çiçekçilik&peyzaj firma sorumlusudur. merkez: kozyatağı sok, no/29/3 üstbostancı/kadıköy/istanbul şube: Pendik doğu mahallesi aydınlıyolu cad: no: 49/dükkan 1 pend

İstanbul / Kadıköy / Bostancı

Haritada göster

Harita

BOSTANCI STAR ÇİÇEKÇİLİK nasıl gidilir?

Genel Bilgiler

Şirket Adı
BOSTANCI STAR ÇİÇEKÇİLİK
Sorumlu Kişi
Star çiçekçilik&peyzaj
Adres

merkez: kozyatağı sok, no/29/3 üstbostancı/kadıköy/istanbul şube: Pendik doğu mahallesi aydınlıyolu cad: no: 49/dükkan 1 pend

İstanbul / Kadıköy / Bostancı

Haritada göster
Telefonlar
(0216) 384 7038
(0216) 375 2424
Faks
(0216) 375 2424
Şirket Türü
Hizmet ,
Şirket Tipi
Çalışan Sayısı
Vergi Dairesi
Vergi Numarası

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir