Bonex Altinekin Unlu Mamuller

İletişim Bilgileri
  • Sorumlu Kişi:
    Riza Kağnici
  • Telefon:
    (0332) 236 2980
Etiketler:
Sosyal Medya:

KONYA’DAN TÜRKİYE’YE BONEX MARKASI

Altınekin Unlu Mamulleri 1975 yılında pasta, unlu mamuller imalatı ve dağıtımlarını yapmak için Konya’da Saray Pastanesini kurarak ilk üretimine başladı.
Zamanla büyüyen firmamız şu anda Konya’da Bonex’in 3 şubesi ve Alışveriş Merkezlerindeki 80’e yakın standları ile hizmet vermektedir.Ayrıca Konya ve civar il ve ilçelerinde , yüzlerce satış noktasına ulaşmaktadır.
Altınekin Unlu Mamulleri, başta Konya olmak üzere tüm Türkiye’de düzenli, hijyenik, sağlıklı ve kaliteli ekmek ve çeşitleri ihtiyacını karşılamak üzere üretim yapmak ve dağıtmak amacıyla kuruldu.
Altınekin Unlu Mamulleri, ürettiği ürünlerde görüntünün yanında kalite ve temizlik konusunda da büyük bir titizlik göstermektedir. Şirketimiz, bütün imkanlarını kullanarak Türk Halkına daha çok hizmet sunmayı hedeflemektedir. Bu amaçla da üretim kapasitesini daha da artırmak istemektedir.
Firmamız TSE ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistemi standartlarına ve TSE 13001 HACCP Gıda Güvenlik prensiplerine göre ürünlerini hiç el değmeden kaliteli ve hijyenik olarak gıda mühendisi nezdinde üretmektedir.
Bugüne kadar kalitesinden hiç ödün vermeden üretim yapan Altınekin Unlu Mamulleri BONEX markası ile Türk Mutfağında her yaştan insana hitap eden ekmek ve unlu mamulleri çeşitleri ile kısa sürede aranan marka olmayı başarmıştır.
BONEX mamulleri içerisinde, insan sağlına zarar veren herhangi bir madde bulunmadığı gibi çocuklara ve gençlere yönelik Tost, Hamburger,Sandviç Ekmeği Çeşitleri; Diyet yapan, formunu korumak isteyen ve her yaş grubundan insana özgü Tam Kepek, Light Form Ekmeği, Kepekli ve Köy Ekmeği Çeşitleri ,ayrıca Galeta, Pasta Tabanı, Mantı gibi ürün grupları yanısıra yaş pasta ,kuru pasta,sütlü ve şurublu tatlılar,poğaca bulunmaktadır. Bonex ürünleri beslenme ihtiyacını karşılarken her sofrada damak tadını karşılayan bir ürün grubu bulundurmakta ve ekmek tüketiminin en fazla olduğu Türkiye’de dengesiz besle

Bonex Altinekin Unlu Mamuller; Konya şehri Merkez ilçesindedir.

Riza Kağnici firma sorumlusudur.
Genel
Bonex Altinekin Unlu Mamuller haritası
Bonex Altinekin Unlu Mamuller nasıl gidilir?
Bonex Altinekin Unlu Mamuller firması için, henüz bir harita tanımlanmamış.
Kategoriler
  • Henüz bir kategori seçilmemiş.
Bonex Altinekin Unlu Mamuller Mesaj gönder
Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir