BİRDAL YAĞ SAN.LTD ŞTİ

Hakkında

Şirketimiz ortaklık yapısı aile birliğinden oluşmaktadır. 1975 yılında Yaşar BİRDAL’ın iki yıl kapalı çarşıda naylon branda satıcılığından sonra 1977 yılında toptan bakkaliyecilik yapmasıyla gıda sektörüne girmiştir. Toptan bakkaliyeciliği o günlerdeki A kalite markaların distribütörlüğünde yaparak 1987 yılına kadar kardeşlerden Muhittin BİRDAL, Musa BİRDAL ve Rıfat BİRDAL’ın katılımlarıyla başarılı bir şekilde toptan bakkaliye pazarlamasını yürütmüşlerdir. 1987’de alınan ortak kararla toptan bakkaliyeden ihtisas alanımız olabilecek ürün satıp ve o ürünlerde güçlü olalım denmiştir.

Bir yıl sadece ayçiçek yağı, pirinç, bulgur ve mercimek satışından sonra, 1988 sonlarına doğru ayçiçek yağı imalatına başlandı. Buna mısırözü, zeytin ve diğer bitkisel sıvı yağlarda ilave edilerek Balıkesir’deki Rıfat BİRDAL’ın sorumluluğundaki yine aile fertlerine ait yağ fabrikamızda imalatını yaptığımız bu ürünlere bilahare BİRDAL markalı zeytin ve çayları da ilave ederek ürün yelpazesini genişletmiştir. Uzun yıllarda beraber çalıştığımız muhasebe müdürümüz H. Hüseyin DAVUTOĞLU ve pazarlama müdürümüz Murat SOMDAŞ’ı da ortak ederek ekip çalışmalarımızı güçlendirmiş oldu, zira 1990 lı yıllarda Yaşar BİRDAL inşaat sektörüne daha çok zaman ayırmaya başladı.

1997 yılında yine bir üyemiz Musa BİRDAL’ı Koza Tekstil’i kurup yönetmek üzere bünyemizden ayırmıştır ve profesyonel pazarlamacı arkadaşlarla markamız ve ürünlerimizi piyasaya sunmaya devam ettik. Hali hazırdaki işlerimizde yönetim kurulu başkanımız Yaşar BİRDAL ve başkan yardımcımız Muhittin BİRDAL koordinatörlüğünde ulusal A tipi zincir marketler dahil Carrefoursa, Dia, Kiler ve Bizim Toplu Tüketim mağazalarında ürünlerimizi TÜRKİYE genelinde satmakta olup kaliteli ürün, kaliteli hizmet iddiasıyla yolumuza devam edip araştırma ve geliştirme çalışmalarımızla daha iyiye doğru yürümeye kararlıyız.

İnşallah bundan dolayı daha ilk üretim tarihinden itibaren kalite belgemiz olan TSE’ye ilave olarak ISO ve HACCP belgesinide ilave ederek çalışmalarımız devam etmektedir.

Telefonlar

(0266) 432 5106
(0266) 432 5107
(0266) 432 5108

Adres

BİRDAL YAĞ SAN.LTD ŞTİ; Balıkesir şehri Havran ilçesi Merkez mahallesindedir. TEKKE MAH.ESKİ DEMİRYOLU CAD.NO22 HAVRAN/BALIKESİR BALIKESİR

Balıkesir / Havran / Merkez

Haritada göster

Harita

BİRDAL YAĞ SAN.LTD ŞTİ nasıl gidilir?
BİRDAL YAĞ SAN.LTD ŞTİ firması için, henüz bir harita tanımlanmamış.

Genel Bilgiler

Şirket Adı
BİRDAL YAĞ SAN.LTD ŞTİ
Sorumlu Kişi
Adres

TEKKE MAH.ESKİ DEMİRYOLU CAD.NO22 HAVRAN/BALIKESİR BALIKESİR

Balıkesir / Havran / Merkez

Haritada göster
Telefonlar
(0266) 432 5106
(0266) 432 5107
(0266) 432 5108
Faks
(0266) 432 5108
Şirket Türü
Şirket Tipi
Çalışan Sayısı
Vergi Dairesi
Vergi Numarası

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir