BİLFORCE BİLGİSAYAR YAZILIM SAN.TİC VE LTD.ŞTİ.

Hakkında

Piyasada 10 yıllık tecrübesi olan Bilforce 2005 yılında şirketleşti. İlk İstanbul Taksim' de kurulan firmamız sizlere daha büyük hizmetler verebilmek için İstanbul Florya'daki yeni yerine taşındı. Piyasada 10 yıllık tecrübesi olan Bilforce 2005 yılında şirketleşti. İlk İstanbul Taksim' de kurulan firmamız sizlere daha büyük hizmetler verebilmek için İstanbul Florya'daki yeni yerine taşındı.
2007 yılında Yurtdışı pazarına açılan Bilforce'nin Almanya ve İngilterede 2 ana bayiliği bulunmaktadır. Hedefimiz tüm dünya ülkelerine yerli programlarımızı kullandırmaktır
Kuruluşunun 2. yılını dolduran Bilforce çok büyük bir ivmeyle büyümektedir. Türkiye'nin pek çok bölgesine bayilikler dağıtan şirketimiz İnternet ve E-Ticaret mağazacılığı alanında da ülkemize yeni bir soluk getirmektedir.
Dürüst, daima kendini yenileyen, geliştiren ve gözünü yapılmışlara değil daima ufuktaki yeni bilinmeyenlere diken felsefemizle sizlerin bilişim yolculuğunuzda partneriniz ve çözüm üreticiniz olmaktan gurur duymaktayız.

Daima yeni pazar araştırmaları yapan şirketimiz, yapılmış olan uygulamalarında en iyisini yapmaya çalışır ve bunu sizlere sunar.
Yazılım geliştirme departmanımız, Desktop ve İnternet tabanlı uygulamalar geliştirerek sizlere çözümler sunar.

Data güvenliği, performans, esneklik ve kolay kullanımı hedefleyen çalışma prensibimiz, ürünlerimize pazarda iyi bir yer edindirmiştir.Müşterilerimizin bizi seçmelerinde yer alan en temel sebep eksiksiz yerine getirmeye çalıştığımız destek hizmetimizdir.
Çünkü biliyoruz ki yazılım ürününü satın almak hiçbir şey için yeterli değildir. Onun arkasında yer alan geliştirme ve teknik destek hizmeti en az yazılımın işlevi kadar önemlidir. Tecrübelerimiz bize bunu göstermiştir. Aksayan iş, iş değildir. Bizler bu prensiple yola çıktık ve tüm ürünlerimizde aynı destek hizmetini vermeye özen göstermekteyiz.

Bir diğer önemli sebepse güvenilirliğimizdir. Ürün satışlarımızda ve satış sonraki hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini baz alarak geliştirmiş olduğumuz fiyat/performans politikamız bizleri başarıya ulaştırmıştır.

Telefonlar

(0212) 272 2772
(0212) 574 0521

Adres

BİLFORCE BİLGİSAYAR YAZILIM SAN.TİC VE LTD.ŞTİ.; İstanbul şehri Şişli ilçesi Mecidiyeköy mahallesindedir.

Kubilay Yalçın firma sorumlusudur. Büyükdere Cad. No:99/11 Kat:5 Mecidiyeköy / İstanbul

İstanbul / Şişli / Mecidiyeköy

Haritada göster

Harita

BİLFORCE BİLGİSAYAR YAZILIM SAN.TİC VE LTD.ŞTİ. nasıl gidilir?

Genel Bilgiler

Şirket Adı
BİLFORCE BİLGİSAYAR YAZILIM SAN.TİC VE LTD.ŞTİ.
Sorumlu Kişi
Kubilay Yalçın
Adres

Büyükdere Cad. No:99/11 Kat:5 Mecidiyeköy / İstanbul

İstanbul / Şişli / Mecidiyeköy

Haritada göster
Telefonlar
(0212) 272 2772
(0212) 574 0521
Faks
(0212) 272 0727
Şirket Türü
Şirket Tipi
Çalışan Sayısı
Vergi Dairesi
Vergi Numarası

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir