Başarman Danışmanlık Ltd. Şti.

Hakkında

2008 yılı Mart ayında faaliyete geçen şirketimiz , hale hazırda ithalatçılarımıza , ihracatçılarımıza ve ihracat yapmak isteyen değerli firmalarımızın dış ticaretlerine yardımcı olmak ve kazanç elde etmelerini sağlamak için kurulmuştur.

İş akış modüllerimizde ülkemizdeki firmalarımıza sunmuş olduğumuz ;

Pazar Araştırması ve Geliştirilmesi, Pazar Araştırma Raporlarının temin edilmesi , KOSGEB , DTM , TÜBİTAK İGEME vs. gibi kurumların vermiş oldukları devlet destekleri yapılandırması ve faydalandırılması , yeni yatırımlarınızdaki fizibilite çalışmaları ve teşviklerden faydalandırılması , ülke raporları sunumu , yurt dışında iş yeri kurulması ve desteklenmesi , marka tescili gibi sınai haklarınızın alınması ve korunması gibi işlemlerin yürütülmesi , desteklenmesi ayrıca kalite belgelerinizin temini ile bunun yanında bireysel & kurumsal eğitimlerimiz ile bilgilerinizi tazelemenizi ve dolayısıyla dış ticaretin sahasında almış olduğunuz riskleri minimuma indirmeye kadar her konuda sorularınıza cevap verebilenBaşarman Danışmanlık siz değerli firmalarımızın kapsamlı bilgi bankası durumuna gelmiştir .

Gerek iş ortakları ile yürüttüğü gerekse firmalara direkt olarak bilgi ve destek olarak güç sağlayan Başarman Danışmanlık ailesi ilerleyen dönemlerde farklı uygulamalara da imza atacaktır. Çoğu iş ortaklarımız ile alt yapısının bir bölümünü bitirmiş olduğumuz projemizde sizleri de aramızdan görmekten mutluluk duyacağız .

Aynı zamanda çeşitli yurt dışı projelere de imza atan ve firmalara kazanç sağlamayı hedefleyen Başarman Danışmanlığın diğer danışmanlık firmalarından farkı nedir ?

Öncelikleyılların bilgi birikimini aynı çatı altında toplayarak sektöre yeni bir soluk ve vizyon getirmiştir. Amacımız , deneyimli kadro ve altyapısıyla eş zamanlı hizmet anlayışıyla dış ticaretinizdeki riskleri minimuma indirmek ve teşvik danışmanlığımız ile maksimum kazanç ve fayda sağlamanız yönündedir. İş Dünyanıza yenilikleri sunmak ve bu yeniliklere ortak yapmak bizlerin sizlere karşı bir borcudur.

Bu alandaki hizmet markası olanTeşvik Platformu , Başarman Danışmanlık uzmanlarının hızlı ve güvenilir şekilde sonuca ulaşmasını , kaliteyi ve kaliteli hizmeti tek hedef seçmesini , dürüstlük ilkelerine bağlılığını ve geniş müşteri portföyüne net çözümler sunmasıyla sektördeki yerini sağlamlaştırmasına katkı sağlamıştır. Fark yaratan hizmet anlayışına ek olarak aktif ekip çalışmasıyla , hizmet ağını daha da genişleterek , kalite çıtasını yükseltmektedir.

Teknolojinin gelişmesi ile beraber , çağın getirdiği yenilikleri hizmet sektörüne aktaranBaşarman Danışmanlık, her türlüTeşvik Danışmanlığı ve Dış Ticaret Danışmanlığı konusunda ve işlemlerinde iş emrinin alınmasından tamamlanmasına kadarki süreci kısaltmak adına çalışmalarını hassasiyetle sürdürmektedir. Hizmet verdiği sektörde en iyiyi yakalama amacıyla , yepyeni çözümler üretenBaşarman DanışmanlıkveTeşvik Platformu, mevzuatlar , ticari etik ve prensipler çerçevesinde görevlerini yerine getirerek müşterilerine olan sorumluluğunu ve buna bağlı güvenilir hizmet anlayışını titizlikle devam ettirmektedir.

Başarman Danışmanlığın Temel Değerleri

·Tüm ilişkilerimizde iyi niyeti ve dürüstlüğü esas almak ,

·Bildikleri ile yetinmeyip sürekli açık olmak ve yenilikleri takip etmek ,

·Karar ve uygulamalarımızda bilimsel,teknik ve metotları esas almak ,

·Zoru hedeflemek ve hiçbir şeyin imaknsız olmadığına inanmak ,

·Çalışanlarımız ve diğer üçüncü kişiler ile aramızdaki ilişkileri profesyonellik esasına göre yürütmek ,

·Farklı kültürel , milli ve manevi değerlere saygı göstemek ,

·Yaptığımız işi severek yapmak ve riskleri kendi risklerimiz gibi benimsemek .

Başarman Danışmanlık

Telefonlar

(0312) 418 0411
0533 281 5223

Adres

Başarman Danışmanlık Ltd. Şti.; Ankara şehri Çankaya ilçesi Bakanlıklar mahallesindedir.

Alper DİLEK firma sorumlusudur. Atatürk Bulvarı 151/802

Ankara / Çankaya / Bakanlıklar

Haritada göster

Harita

Başarman Danışmanlık Ltd. Şti. nasıl gidilir?

Genel Bilgiler

Şirket Adı
Başarman Danışmanlık Ltd. Şti.
Sorumlu Kişi
Alper DİLEK
Adres

Atatürk Bulvarı 151/802

Ankara / Çankaya / Bakanlıklar

Haritada göster
Telefonlar
(0312) 418 0411
0533 281 5223
Faks
(0312) 418 0412
Şirket Türü
Danışmanlık ,
Şirket Tipi
Limited Şirket
Çalışan Sayısı
Vergi Dairesi
Vergi Numarası

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir