Ataşehir Bilgisayar

Hakkında

Ataşehir Bilgisayar, bilgisayar ve bilgisayar parçaları satışı (oem ürünler), teknik destek , servis, bakım hizmetleri ile birlikte teknolojik gelişmeler ile ilgili danışmanlık hizmetleri vermektedir. Dürüst hizmet ve satış politikası ile çok kısa sürede sektördeki önemli firmalar arasına giren Ataşehir Bilgisayar, bu politikası ile uzun vadede yatırımlarla firma yapısını ve portföyünü geliştirme çalışmaları içerisindedir.

Kırtasiye malzemeleri, büro malzemeleri, ofis malzemeleri ve ekipmanları, mürekkep kartuş, toner, printer şeridi gibi bilgisayar sarf malzemeleri, klasör, dosya, pano gibi dosyalama gereçleri, tükenmez kalem, dolma kalem, kurşun kalem gibi yazı gereçleri, fotokopi kağıdı, printer kağıdı, fax kağıdı gibi kağıt ürünleri, ciltleme malzemeleri de ayrıca hizmetlerimiz arasındadır.

Dürüst ve kaliteli hizmet odaklı çalışma prensibimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile en son teknolojileri müşterilerinin kullanımına sunma hedefi ile gündelik hayatı teknolojik gelişmeler ile daha da kolay hale getirmektir

MİSYON

Ataşehir Bilgisayar Sistemleri profesyonel kadrosuyla, müşteri odaklı bir yaklaşım içinde dünyada meydana gelen gelişmeleri süratle hizmetlerine yansıtmak , yenilikçi ve farklı olabilmek , müşteri beklentilerine yüksek hız ve kalite ile cevap vermeyi amaçlamaktadır.
Türkiye'de bilgisayar bileşenleri ve yazılım pazarında, güçlü alt yapısı ve kalitesi, satış sonrası desteği ile her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutma anlayışı içinde olan yenilikçi, yatırımcı ve girişimci bir firma misyonu taşımaktadır.

VİZYON

Profesyonel ekibimiz ile Sağladığımız kaliteli hizmet sayesinde müşterilerimizin bilişim sektöründeki en önemli ve değismez iş ortağı olabilmek ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

Telefonlar

(0216) 456 3977

Adres

Ataşehir Bilgisayar; İstanbul şehri Ataşehir ilçesi Merkez mahallesindedir. 38. Ada Ata Blokları 3/4 Blok D:4 Ataşehir, Kadıköy, İstanbul - Anadolu

İstanbul / Ataşehir / Merkez

Haritada göster

Harita

Ataşehir Bilgisayar nasıl gidilir?
Ataşehir Bilgisayar firması için, henüz bir harita tanımlanmamış.

Genel Bilgiler

Şirket Adı
Ataşehir Bilgisayar
Sorumlu Kişi
Adres

38. Ada Ata Blokları 3/4 Blok D:4 Ataşehir, Kadıköy, İstanbul - Anadolu

İstanbul / Ataşehir / Merkez

Haritada göster
Telefonlar
(0216) 456 3977
Faks
(0216) 456 3977
Şirket Türü
Şirket Tipi
Çalışan Sayısı
Vergi Dairesi
Vergi Numarası

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir