Asiahan Industrial Ltd.

Harita Asiahan Industrial Ltd. haritası Büyük Harita için tıklayın
Etiketler
kalıp somun menteşe kabara piston amortisör nikel kabara vida kabin vidası

Hakkında

Firmamız 2000 senesinde Türkiye’de faaliyetine başlamış olup. 2006 yılı itibarı ile “Asiahan Industrial Trading Ltd.” lisansı altında Çin’deki konularında en iyi ve kaliteli üretim yapan bazı tedarikçilerle yatırım/işbirliği anlaşmaları yapmıştır.

Mobilya ve hırdavat konusunda oldukça iddalı olan firmamız, ürünleriyle başta avrupa ve Türkiye olmak üzere pekçok marka sahibi firmaya ulaşmıştır.

Ayrıca tüm ürünlerde, mühendislik kökenli Türk ve Çinli personelimizle, üretimin her aşamasına müdahele edebilecek bilgi ve tecrübeye sahibiz. Bu sebepten daha kaliteli üretime yönelik çalışmalarımız sürekli devam etmektedir. Ürünlerimize olan büyük firmaların taleplerinin altında bu sebep yatmaktadır.

Çin şartlarında mevcut yasalar sebebiyle, sadece büyük fabrikaların ihracat belgesi olup, sadece bu fabrikalar tek başlarına ihracat yapabilmektedirler. Diğer görünmeyen bütün firmalar, ticaret firmaları aracılığı ile Çin dışına ürün satabilmektedirler. Bu sebepten özellikle fuarlarda karşılaşılan firmaların pekçoğunun fiyatları beklentilerin çok üzerindedir.

Firmamızı farklı kılan unsurlardan biri ise, yerel üreticilerle yapmış olduğumuz yatırım ve anlaşmaların dışında, kendi alanlarında profesyonel olan ihracat firmaları ile yapmış olduğumuz işbirliği anlaşamalarıdır. Çin Hükümeti tarafından yönetilen bu firmalar sayesinde, her konuda Çin’deki herhangi bir yerel firmadan, güvenli alımlar yapabilmekteyiz.

Çin’de geçireceğiniz zaman içerisinde, hem bizimle hem de tedarikçilerimizle tanışıp, iş olanaklarını görüşmenizi temenni ederiz.

Saygılarımızla,

Asiahan Endüstri ve Ticaret Limited Şirketi

Telefonlar

(0212) 271 4798
0534 736 7390

Adres

Asiahan Industrial Ltd.; İstanbul şehri Sarıyer ilçesi Merkez mahallesindedir.

Tarhan PEKCAY firma sorumlusudur. Yenimahalle Cad. No:106/1 Sariyer - ISTANBUL

İstanbul / Sarıyer / Merkez

Haritada göster

Harita

Asiahan Industrial Ltd. nasıl gidilir?

Genel Bilgiler

Şirket Adı
Asiahan Industrial Ltd.
Sorumlu Kişi
Tarhan PEKCAY
Adres

Yenimahalle Cad. No:106/1 Sariyer - ISTANBUL

İstanbul / Sarıyer / Merkez

Haritada göster
Telefonlar
(0212) 271 4798
0534 736 7390
Faks
(0212) 271 4798
Şirket Türü
Şirket Tipi
Çalışan Sayısı
Vergi Dairesi
Vergi Numarası

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir