Arya Elektromekanik

Etiketler
ışık ses görüntü spotlar projektör ışık direkleri reflektörler osram sahne ampüller gobo

Hakkında

Arya Elektromekanik Ses ve Işık Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. sahne ışık sistemleri, sahne perde sistemleri ve sahne sofita mekanik sistemlerini deneyimli, uzman imalat kadrosuyla kendi tesislerinde imal etmektedir.

Arya Elektromekanik Ses Işık Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. Kültür merkezi, kongre salonları ve sanatsal yapıların mimarı detaylarının hazırlanmasından ses ve ışık tesisat projeleri, sahne tasarımları, akustik çalışmaları ve ürünlerin teminine kadar eksiksiz hizmet vermektedir.2000 yılında kurulan ARYA ELEKTROMEKANİK SES ve IŞIK SİS. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. deneyimli ve uzman kadrosuyla sahne malzemeleri üretimine dayalı satış portföyüyle dünya çapında isim yapmış önemli markaların kalitesinde ürünler imal etmektedir.

Referanslarımızda görüleceği gibi ülkemizdeki önemli resmi kurumların yanı sıra çok sayıda üniversite, okul, tatil köyü, bar, konser, konferans, çok amaçlı salon ve kültür merkezlerinde Arya ürünleri görülmektedir. Arya Elektromekanik faaliyet alanını ışık sistemlerinin yanı sıra, sahne mekanik sistemleri ve sahne perde sisteleri ile genişletmiş, tamamı kendi tesislerindeki üretimi ile sektörde hızla büyüyen firma özelliğini sürdürmüştür.

Arya Elektromekanik 2005 yılında dış pazara açılarak direk ve dolaylı ihracatla ürün kalitemizi dünya pazarlarında kanıtlamak için yoğun çalışmalar yapmakta. Hizmet kalitemiz ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle hızla gelişerek ülkemize hizmet etmekten kıvanç duymaktayız.

Telefonlar

(0312) 395 8757

Adres

Arya Elektromekanik; Ankara şehri Yenimahalle ilçesi Ostim mahallesindedir.

Mehmet Yaşayan firma sorumlusudur. Hasemek Sanayi Sitesi 684. Sok. No:14 Ostim / ANKARA

Ankara / Yenimahalle / Ostim

Haritada göster

Harita

Arya Elektromekanik nasıl gidilir?
Arya Elektromekanik firması için, henüz bir harita tanımlanmamış.

Genel Bilgiler

Şirket Adı
Arya Elektromekanik
Sorumlu Kişi
Mehmet Yaşayan
Adres

Hasemek Sanayi Sitesi 684. Sok. No:14 Ostim / ANKARA

Ankara / Yenimahalle / Ostim

Haritada göster
Telefonlar
(0312) 395 8757
Faks
(0312) 395 8758
Şirket Türü
Şirket Tipi
Çalışan Sayısı
Vergi Dairesi
Vergi Numarası

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir