Arkadaş Pet Shop

Hakkında

1987 yılında Sadanlar Pet Dış Tic. Ltd. Şti.olarak canlı evcil hayvanlar, aksesuarları ve gereksinimlerini ithal ederek Türk tüketicisine sunduk. Bu sektörde birçok ilke imza attık ve uluslar arası kalitedeki evcil hayvan malzemelerini Türk hayvan severlere en uygun fiyatlarla toptan ve bayi satış sistemiyle tedarik etmeye gayret ettik.

1995 yılına geldiğimizde, ARKADAŞ PET MARKET zincirinin ilk mağazası Kozyatağı CarrefourSA - ARKADAŞ PET MARKET açıldı. Böylece İstanbul' lu hayvan severler kaliteli, modern, Dünya standartlarında ve her çeşit evcil hayvanla ilgili yaklaşık 2500 çeşit ürün bulabilecekleri bir evcil hayvan mağazasına kavuştular. Aynı zamanda ARKADAŞ PET MARKET akvaryum balıklarından sürüngenlere kadar uzanan çeşitleriyle her çeşit canlı hayvan satışını hijyenik ve yasal olarak yaptı.

Bugün ARKADAŞ PET MARKETLER Forum İstanbul Bayrampaşa, Kozyatağı, İzmir ve Ümraniye CarrefourSA' lar da ki Petshop marketleriyle,Alsancak/İzmir,Kadıköy, Koşuyolu, Moda,Göztepe, Bakırköy,Kavacık ve Kazaskermağazaları Anadolu YakasıKurye ServisiveOnline Satışwww.arkadaspet.netile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyor.

2006 Yılından itibaren Kazasker Mağazamız bünyesinde250 metrakarelikShowroomumuz ileDeniz Akvaryum tutkunlarına hizmet vermeye başladık.

2009 Yılından itibarenForum İstanbul BayrampaşaMağazamız bünyesinde400metrakarelikalandahizmet vermeye başladık.

Yakın gelecekte de Arkadaş Pet marketleri olarak yeni şubelerimizi sizlerle tanıştıracağız.

Misyonumuz

20yılı aşkın deneyimimiz ile evcil hayvanlar ve aksesuarları sektöründe müşterilerimizin tüm istek ve ihtiyaçlarını göz önünde tutarak; uluslar arası kalitede, modern, dünya standartlarında ürün ve hizmetleri sürekli gelişimi ve daha iyiyi arayan bir düşünceyle Türk hayvan severlere en uygun fiyatlarla sunmaktır.

Vizyonumuz

Sektörümüzde Dünyadaki yenilikleri takip edip, Türk hayvan severlerin ihtiyaç duyacağı bütün ürün ve hizmetleri yurt çapına yayılmış, her zaman daha iyiyi arayan, hızlı, ekonomik ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan marketler zinciri kültürünü oluşturmak.

Değerlerimiz

  • Arkadaş Pet marketler zinciri çalışanları olarak, yaptığımız işi severek yaparız.
  • Arkadaş Pet marketler zinciri çalışanları olarak, yaptığımız işte, elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışırız.
  • Arkadaş Pet marketler zinciri çalışanları olarak, bütün canlılara değer verip onlara sevgimizi gösteririz.
  • Arkadaş Pet marketler zinciri çalışanları olarak, takım ruhunu benimsemiş, aile ilişkisinde güven ortamı oluştururuz.
  • Arkadaş Pet marketler zinciri çalışanları olarak, proaktif yaklaşımla sürekli gelişmeyi hedefleriz.
  • Arkadaş Pet marketler zinciri çalışanları olarak, hizmet verdiğimiz bütün bölgelerde müşteri odaklı çalışıp, küçük dostlarımıza daha iyi bir ortam sağlamak, arkadaşlık, sevgi ve neşe ile daha mutlu bir yaşam sağlanması bilincindeyiz.

Arkadaş Pet marketler Hizmet Noktaları;Forum İstanbul Bayrampaşa,Kozyatağı Carrefour, Ümraniye Carrefour, İzmir Carrefour, Alsancak/İzmir , Bostancı, Kadıköy, Koşuyolu, Moda,Göztepe, Bakırköy, Kavacık ve Kazasker mağazaları,Anadalu YakasıKurye ServisiveOnline satışmağazamız olanwww.arkadaspet.net'dur.

Mağazalarımızda; 4000 çeşit yerli ve yabancı, dünya kalitesindeki ürünleri bulabilirsiniz.

Yakın gelecekte de yeni şubelerimizi sizlerle tanıştırıp sizlerin ve küçük dostlarımızın sağlık ve mutluluğu için Arkadaş Pet marketler zinciri ailesi olarak her zaman en kaliteli hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

Telefonlar

(0216) 448 0210

Adres

Arkadaş Pet Shop; İstanbul şehri Ataşehir ilçesi İçerenköy mahallesindedir. CarrefourSA No:11/B İçerenköy, Ataşehir, İstanbul - Anadolu Adres tarifi : CarrefourSA İçinde

İstanbul / Ataşehir / İçerenköy

Haritada göster

Harita

Arkadaş Pet Shop nasıl gidilir?

Genel Bilgiler

Şirket Adı
Arkadaş Pet Shop
Sorumlu Kişi
Adres

CarrefourSA No:11/B İçerenköy, Ataşehir, İstanbul - Anadolu Adres tarifi : CarrefourSA İçinde

İstanbul / Ataşehir / İçerenköy

Haritada göster
Telefonlar
(0216) 448 0210
Faks
Şirket Türü
Şirket Tipi
Çalışan Sayısı
Vergi Dairesi
Vergi Numarası

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir