Araç Değer Kaybı Danışmanı

Etiketler
değer kaybı araç değer kaybı araç değer kaybı tahsili araç değer kaybı avukatı

Hakkında

Araç Değer Kaybı Danışmanlık Hizmetleri Ofisi, 2016 yılında Ankara merkezli olarak kurulmuş olan saygın bir firma olarak sigorta ve aracılık hizmetleri piyasasındaki yerini almıştır. Başlıca hizmet alanı; çift taraflı trafik kazasından kaynaklı olarak kazaya karışan araçlarda ortaya çıkan değer düşüklüğünü başka bir ifade ile de araç değer kaybının takibi ve tahsili noktasında danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Bunun yanı sıra yine trafik kazalarından kaynaklı olarak ortaya çıkan maddi ve manevi zararların tazmininde taraflara danışmanlık ve takip hizmeti sunmaktadır. Araç Değer Kaybı Danışmanı tazminat hukukunun alanına giren bir çok konuda mağdurlara yardımcı olmaya çalışmaktadır.


Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak da kendisini niteleyen firmamız, kurulduğu günden bu yana Ankara ve çevre iller başta olmak üzere Türkiye’nin hemen her yerinden müşteri portföyüne sahiptir. Rakamlarla ifade etmek gerekirse Araç Değer Kaybı Danışmanı bu güne kadar 5000’i aşkın trafik kazasından kaynaklı olarak ortaya çıkan zararların takip sürecine müdahil olmuş ve tüm süreçleri takip ederek başarıyla sonuçlandırmıştır.

Araç Değer Kaybı Danışmanı, www.degerkaybidanismani.com adresli web sitesi ile birlikte sosyal medya üzerinde de bulunmaktadır. Web sitesi üzerinden araç değer kaybı başvurusu yapılabileceği gibi; araç değer kaybı başvuru dilekçesi, araç değer kaybı hesaplama bilgileri, araç değer kaybı Yargıtay emsal kararları, araç değer kaybı haberleri ile araç değer kaybı davasına ait temel bilgi ve belgeler yer almaktadır. 

Neredeyse hepimiz her gün bir yerden bir yerlere giderken karayolu taşımacılığını kullanıyoruz. Ne yazık ki gerçekleşen trafik kazalarının bir şekilde tarafı oluyoruz. İşte bu gerçekleşen trafik kazalarında uğranılan maddi ve manevi zararı Araç Değer Kaybı Danışmanı sizler adına takip ve tahsil ederek danışmanlık hizmeti sağlıyoruz. Tazminatların tahsil ve takibi sürecinde mağdurlardan herhangi bir masraf adı altında ücret alınmayı tüm giderler Araç Değer Kaybı Danışmanı'nca karşılanmaktadır.

Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak sizlere hizmet etmekten onur duyarız. 
Saygılarımızla

Telefonlar

0532 580 2812
0532 580 2812

Adres

Araç Değer Kaybı Danışmanı; Ankara şehri Yenimahalle ilçesi Akın Cad. mahallesindedir.

Fatih Tahancı firma sorumlusudur. www.degerkaybidanismani.com

Ankara / Yenimahalle / Akın Cad.

Haritada göster

Harita

Araç Değer Kaybı Danışmanı nasıl gidilir?
Araç Değer Kaybı Danışmanı firması için, henüz bir harita tanımlanmamış.

Genel Bilgiler

Şirket Adı
Araç Değer Kaybı Danışmanı
Sorumlu Kişi
Fatih Tahancı
Adres

www.degerkaybidanismani.com

Ankara / Yenimahalle / Akın Cad.

Haritada göster
Telefonlar
0532 580 2812
0532 580 2812
Faks
Şirket Türü
Hizmet ,
Şirket Tipi
Limited Şirket
Çalışan Sayısı
1-3
Vergi Dairesi
Vergi Numarası

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir