ANKAS ISIL İŞLEM MAK.MÜH.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

İletişim Bilgileri
  • Sorumlu Kişi:
    AKIN ALDAĞ
  • Telefon:
    (0312) 394 7576
  • Faks:
    (0312) 394 7577
Sosyal Medya:

ISIL İŞLEM VE YÜZEY TEKNOLOJİLERİNDE YENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR.

 

            ANKAS ISIL İŞLEM, sadece ileri mühendislik hizmetleriyle size zaman ve para kazandırmakla kalmaz, çalışılan süre boyunca vereceği ücretsiz danışmanlık, mühendislik hizmetleri ve eğitimleriyle, tesisinizde fazladan mühendis çalıştırma ihtiyacınızı da ortadan kaldıracaktır. Bünyemizde çalışan tamamı ODTU mezunu metalurji ve malzeme mühendisleri her tür malzeme ve ısıl işlem sorununuzu en kısa zamanda çözüp, siz değerli sanayicilerimize sunabilecek yeterliliktedir.

            ANKAS ISIL İŞLEM, firmanız bünyesindeki tüm ilgili personelinizi, ısıl işlem öncesi tasarım, işleme ve tüm yüzey işlemleri hakkında eğitmeyi, firmanız üretim kalitesini artırmayı garanti eder.

            ANKAS ISIL İŞLEM, işlem uyguladığı tüm parçalarında, denk kalite prosesleri içerisinde, en düşük fiyat garantisi vermektedir. Endüstrinin içerisindeki, en fazla mühendislik çalışması içeren bu proseslere uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Unutulmamalıdır ki, verimli işlenmiş bir kalıp, kullanımında da ekonomik oluşuyla tüketiciye iki kez kazandırır. Kaliteli üretilmiş bir parça, firmanızın reklamıdır ve geri dönüşleriyle firmanıza yine iki defa kazandıracaktır. İşte biz sadece yüksek kalitede ve üreticiye kazandıran işlemlere, ANKAS ISIL İŞLEM METALURJİK UYGUNLUK SERTİFİKASI veriyoruz.

            Isıl işlem ve yüzey teknolojileri, uzmanlık gerektiren, güçlü mühendislik altyapısıyla ve titiz bir çalışmayla desteklenmesi gereken alanlardır. Siz de tüm diğer başarılı firmaların yaptığını yapın: İşi profesyonellerine bırakın.

Tesisimizde gerçekleştirdiğimiz işlemler: Sertleştirme ıslah sementasyon karbürleme karbonitrürleme karbonitrasyon, izotermik tavlama, hidrojen tavı,nitrasyon, nitrürleme, ferritik nitrokarbürleme, östenitik nitrokarbürleme, iyonik nitrürleme, normalize, tavlama, martemperleme, geliştirilmiş martemperleme, östemperleme, homojenleştirme, gerilim giderme, kaynak gerilim giderme tavı, parlak tavlama , ankanit , ankanit + , ankanit++, oksikarbonitrürleme, sülfokarbonitrürleme, oksidasyon, ankaclean,ankazin,yüksek basınçlı nitrokarbürleme, markarbonitrürleme, karboöstemperleme, aluminyum ısıl işlemi, bakır ısıl işlemi, metal ısıl işlemi, yaşlandırma, kalıp ısıl işlemi, takım çeliği ısıl işlemi, yüzey sertleştirme.ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK HİZMETİ VERİLMEKTEDİR.
ANKAS ISIL İŞLEM MAK.MÜH.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.; Ankara şehrindedir

AKIN ALDAĞ firma sorumlusudur.
Genel
ANKAS ISIL İŞLEM MAK.MÜH.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. haritası
ANKAS ISIL İŞLEM MAK.MÜH.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. nasıl gidilir?
ANKAS ISIL İŞLEM MAK.MÜH.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. firması için, henüz bir harita tanımlanmamış.
ANKAS ISIL İŞLEM MAK.MÜH.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Mesaj gönder
Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir