ankara elektronik servisi

Harita ankara elektronik servisi haritası Büyük Harita için tıklayın
Etiketler
uydu servisi lg tv i r uydu tamir plazma servisi lcd tamir keçiören tv servisi televizyon tamir

Hakkında

AŞKANLAR TEKNİK SERVİS

Refik Saydam Cd 170/A İNCİRLİ / ANK

Tel:312 379 11 53 Cep:541 691 96 98 - 544 663 53 55ELEKTRONİK

TELEVİZYON TAMİRİ
LCD ve PLAZMA TAMİRİ
UYDU SİSTEMLERİ
GÜVENLİK SİSTEMLERİ
KAMERA SİSTEMLERİ

LCD ve Plazma televizyonlar ayrı uzmanlık isterler. Alanında 30 yıl deneyime sahip çalışanlarımız ile LCD ve plazma cihazlarınıza aynı gün içerisinde arıza tespiti yapıp fiyat teklifi sunmaktayız. Ayrıca kablo fazlalığından sizi kurtararak en uygun ve ölçülü şekilde cihazlarınızı duvara montajını sağlıyor ve yedek parça desteğinde bulunuyoruz. Tüm LCD ve Plazma tamirlerimiz 6 ay garantilidir.

Marka, model ve ekran boyutu farketmeksizin tüm CRT(tüplü) televizyonlarınız servisimize geldiği andan itibaren kısa bir süre içerisinde arıza tespiti yapılıp müşterimize gereken fiyat teklifi verilir. Müşterimizin teklifi kabul etmesinin ardından onarım işlemleri gerçekleştirilir ve adresine teslim edilir. Merkezimizde yapılan tüm CRT televizyonlar garantili olarak onarım görmektedir.


UYDU SİSTEMLERİ

UYDU ARIZA
UYDU MONTAJ
MERKEZİ ANTEN ARIZA
MERKEZİ ANTEN KURULUMU


Konka, Redline, CVS, Atlanta, Techstar, Trimax, Sierra, Amstrad, Kawai, Yumatu, Minton, Sunny başta olmak üzere 30 markanın servis hizmetini vermekteyiz. Garantisi bitmiş ürünlere en uygun fiyatlarla ve en hızlı şekilde onarım sağlamakta, satış sonrası kurulum desteği vermekteyiz.


BEYAZ EŞYA


BUZDOLABI ve DERİN DONDURUCU
ÇAMAŞIR MAKİNESİ ve KURUTUCU
BULAŞIK MAKİNESİ
PİŞİRİCİLER
KÜÇÜK EV ALETLERİ

Beyaz Eşya Servis Olarak Genç ve dinamik bir ekip olarak buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, elektrik süpürgesi ve klima tamirinde 0 müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet veriyoruz. Ayrıca sürekli gelişen teknoloji doğrultusunda elemanlarımıza verdiğimiz eğitim ile çağdaş ve kaliteli hizmeti sağlıyoruz.
Her marka küçük ev aletleri, beyaz eşya ve teknik servis,yedek parça sektöründe yüksek kaliteli hizmet sunmak ve en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen ileri teknoloji çözümleri geliştirmek ve yüksek hizmet kalitesini standart hale getirmektir.


KLİMA

KLİMA MONTAJ
KLİMA BAKIM
KLİMA ARIZA

Yazın sıcağında serinlik, kışın soğuğunda sıcacık bir hava istenildiği zaman bulunulan mekânı istediğiniz sıcaklığa getirmek için kullanılan klimaların maksimum performansta ve verimde çalışması için doğru şekilde klima montajı işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Aksi durumda kullanıcılar klima kullanımı sırasında sorunlarla karşılaşabilmektedir

Klimanız çalışıyor ancak siz verim alamıyorsanız klimanızın bakıma ihtiyacı var demektir.klima servisinin tüm markalar için sunduğu hizmetlerin başlıcalarından olan kima bakımı sizin için uygulanacak en iyi çözüm olacaktır.Kış dönemine girerken ustalarımız klimalarınızın ihtiyacı olan bakım ve temizliği cihazlarınıza uygulayacakalardır

Telefonlar

(0312) 379 1153
0541 691 9698

Adres

ankara elektronik servisi; Ankara şehri Keçiören ilçesi İncirli mahallesindedir.

mürsel firma sorumlusudur. refiksaydam cd 170/a

Ankara / Keçiören / İncirli

Haritada göster

Harita

ankara elektronik servisi nasıl gidilir?

Genel Bilgiler

Şirket Adı
ankara elektronik servisi
Sorumlu Kişi
mürsel
Adres

refiksaydam cd 170/a

Ankara / Keçiören / İncirli

Haritada göster
Telefonlar
(0312) 379 1153
0541 691 9698
Faks
Şirket Türü
Şirket Tipi
Çalışan Sayısı
Vergi Dairesi
Vergi Numarası

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir