Anadolu Transport

Etiketler
şehirler arası nakliyat nakliyat firmaları şehir içi nakliyat nakliyat fiyatlar

Hakkında

Bursa Evden Eve Nakliyat Hakkımızda

Nakliye sektöründe faaliyet gösteren Anadolu Transport firmamız, taşınacak eşyalarınızın türüne göre paketleme çalışmaları gerçekleştirerek ideal nakliye hizmetlerinin sunulmasını gerçekleştirmektedir. Bu konuda Bursa Evden Eve nakliyat hizmetinden başlayarak ofis nakliyatı, büro nakliyatı, paket nakliyatı, piyano nakliyatı ve tüm iş yerlerinin nakliyatı için üstün kalite standartlarında faaliyet göstermektedir. Taşınacak malzemelerin paketlemesine son derece özenle yaklaşan firmamız eşyaların niteliğine göre paketleme çözümü sunmaktadır. Öncelikle her müşterimiz için temiz ve yeni malzemeler nakliyat için kullanılmaktadır. 

Paketleme Çalışmalarında Kullanılan Çözümler

• Mukavemeti yüksek karton variller ile kristal cam eşyalar paketlenmektedir. • Yatay askılı yüksek boy koliler ile elbiseler Bursa nakliyehizmetleri kapsamında özenle paketlenmektedir. • Toz engelleyici streç film ile özel darbe engelleyici naylon ile beyaz eşya grubu paketlenmektedir. • Yatak kolileri ile yataklar paketlenmektedir. • Perde çantaları ile perdeler ambalajlanmaktadır. • Halılar naylon ile sarılmaktadır. • Çiçekler çiçeklere özel koliler ile paketlenmektedir. • Üç katlı kraft kâğıdı ile tablolar paketlenmektedir.

Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile hizmet alacak müşterilerimizin taşınacak eşyaları ziyaret edilmektedir. Taşınacak eşyaların kayda alınması ile yeterli olacak personel ve araç sayısına karar verilmektedir. Hazırlıklara başlanırken ilk olarak yapılan Bursa nakliyeciler sitesi kapsamında sözleşmeler ve garanti aşamaları ele alınarak gerekli resmi belgelerin hazırlanması sağlanmaktadır. Böylece müşterilerimiz güven altına alınmaktadır. Ayrıca en küçük eşyalara kadar iğneden ipliğe tüm eşyaların resmi sözleşmede yer alması sağlanarak eşyalar da güven altına alınmaktadır.

Nakliye hizmetlerinde tüm önlemlere karşılık eşyaların hasar görmesi durumu ile karşılaşılması halinde Bursa nakliyecilerkapsamında gerçekleştirilen sözleşmeler ile hasarlar firmamız tarafından karşılanmakta ve gerekirse değiştirilmektedir. Nakliye hizmetlerinde belirlenen fiyatlar taşınacak eşyaların miktarı ve ağırlığına göre değişkenlik göstermektedir. Gerektiği durumlarda asansörlü taşıma hizmetleri hizmete sunularak kısa sürede kaliteli hizmetlerin sunulması gerçekleştirilmektedir.

Frmamıza ******** Ve www.anadolutransport.com Adreslerinden Ulaşabilir Bilgi Alabilirsiniz.

Telefonlar

(0216) 397 2010
0532 203 8182

Adres

Anadolu Transport; Bursa şehri Nilüfer ilçesi Beşevler mahallesindedir.

Fatih Bektaş firma sorumlusudur. Beşevler mh, Beşevler cd, Kanarya sk, no12 Nilüfer/Bursa

Bursa / Nilüfer / Beşevler

Haritada göster

Harita

Anadolu Transport nasıl gidilir?
Anadolu Transport firması için, henüz bir harita tanımlanmamış.

Genel Bilgiler

Şirket Adı
Anadolu Transport
Sorumlu Kişi
Fatih Bektaş ( Formen )
Adres

Beşevler mh, Beşevler cd, Kanarya sk, no12 Nilüfer/Bursa

Bursa / Nilüfer / Beşevler

Haritada göster
Telefonlar
(0216) 397 2010
0532 203 8182
Faks
(0216) 396 2120
Şirket Türü
Hizmet ,
Şirket Tipi
Limited Şirket
Çalışan Sayısı
10-50
Vergi Dairesi
Haliç
Vergi Numarası
4780465837

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir