Anadolu Transport

Etiketler
şehirler arası nakliyat nakliyat firmaları şehir içi nakliyat nakliyat fiyatlar

Hakkında

Anadolu Transport Nakliye Hizmetleri

Rahat ve güvenli nakliye hizmeti almak isteyen müşterilerimizin tercih sebebi olmaktan guru duyan Anadolu Transport nakliyat firması olarak, her türlü nakliye hizmet talebiniz için cevap oluşturulmaktadır. Gelişen hayat standartları ve teknolojik yeniliklerin artması ile firmamız için gerekli olan yeniliklerden faydalanılmaktadır. Geliştirilmiş çözümler üretilerek evden eve nakliyat hizmetlerinde zamandan tasarruf edilmektedir. Profesyonel ekiplerimiz ile güler yüzlü bir hizmet kalitesine sahip olmanız mümkün kılınarak istek ve taleplerinize önem verilmektedir. Özel taşıma hizmetinin de bulunduğu geniş hizmet yelpazemizde, müşterilerimizin beklentilerine cevap oluşturan nakliyat hizmetleri sunulmaktadır. 

Geniş, konforlu ve kaliteli araçlarımız ile şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde güvenli bir taşımacılık hedeflenmektedir. Bu hedef doğrultusunda araçlarımızın kasaları geniş olduğu kadar iç kasa çözümü ile eşyaların hem etkin yerleştirilmesi hem de araç içerisinde hareket ederek çarpmalara yol açacak sorunların ortadan kaldırılması sağlanmaktadır. Ortalama 2+2 ev eşyalarının rahatlıkla sığdırılabildiği araçlarımız ile 3+1 eşya kapasitesini taşıyabilen araçlarımız yaygın olarak kullanılan şehir içi nakliyat hizmetlerinde de kullanılmaktadır. Eşya yükleme kapasitesinin geniş olması ve araç içi dizaynın eşyaların hareket etmesine engellemesi sorunsuz taşımacılığın konforlu yönünü ortaya çıkarmaktadır. 

Araçlarımızın gelişmiş özellikleri kasa dizaynı ile sınırlı kalmamaktadır.  Asansör aparatına sahip araçlarımız ile 18 metreye kadar yüksekliğe ulaşabilme imkânı ile asansörlü nakliyat hizmetleri de gerçekleştirilmektedir. Asansörlü nakliyat hizmeti ile gereksiz zaman kaybı ve personellerimizin performans düşüklüğü engellenmektedir. Bu daha verimli ve motivasyonun yüksek olduğu çalışmaların sergilenmesini sağlamaktadır. Dilediğiniz süre zarflarında farklı miktarlarda ve çeşitlilikte eşyalarınızın muhafaza edilmesi için eşya depolama hizmetimizde mevcuttur. Son derece hijyenik, ferah ve güvenli depolarımızda eşyalarınızın depolanması sağlanır. Güvenlik personellerimiz ve güvenlik kameralarımız ile eşyalarınızın güven altında tutulması ve 7/24 izlenerek takip edilmesi gerçekleştirilir.

Telefonlar

(0216) 397 2010
0532 203 8182

Adres

Anadolu Transport; Bursa şehri Nilüfer ilçesi Beşevler mahallesindedir.

Fatih Bektaş firma sorumlusudur. Beşevler mh, Beşevler cd, Kanarya sk, no12 Nilüfer/Bursa

Bursa / Nilüfer / Beşevler

Haritada göster

Harita

Anadolu Transport nasıl gidilir?
Anadolu Transport firması için, henüz bir harita tanımlanmamış.

Genel Bilgiler

Şirket Adı
Anadolu Transport
Sorumlu Kişi
Fatih Bektaş ( Formen )
Adres

Beşevler mh, Beşevler cd, Kanarya sk, no12 Nilüfer/Bursa

Bursa / Nilüfer / Beşevler

Haritada göster
Telefonlar
(0216) 397 2010
0532 203 8182
Faks
(0216) 396 2120
Şirket Türü
Hizmet ,
Şirket Tipi
Limited Şirket
Çalışan Sayısı
10-50
Vergi Dairesi
Haliç
Vergi Numarası
4780465837

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir