Alesta Paketleme Hizmetleri Plastik Ambalaj Bilg. San.Tic.Ltd.Şti.

Hakkında

Alesta Plastik Sanayi

Alesta Plastik Sanayi Ltd. Şti. 2007 yılından itibaren,yaş meyve ve sebzelerin ulaştırılmak istenen pazarlara taşınmasında kullanılmak üzere; hem estetik açıdan ürüne değer katabilen, hem de ürünün yaşam süresine katkıda bulunabilen özelliklere sahipambalajlama malzemelerinin tedarikçiliğini yapmaktadır.

Alesta Plastik ticari satışını yaptığı ürünlerin denemelerini ve kontrollerini kısa dönemlerle yenilemekte ve bu tecrübelerini üreticileriyle en üst düzeyde paylaşmaktadır. Müşterilerden gelen talep ve şikâyetlere aşırı hassasiyet gösterip değer vermekte ve bunun neticesinde de ticaretini yaptığı ürünleri her zaman rakip ürünlerden bir adım önde tutmayı başarabilmektedir.

Alesta Plastik bünyesinde Yaş sebze meyve paketlenmesinde teknik yeterliliğe sahip personeller müşteri ihtiyaçlarını yerinde gözlemleyip en uygun çözümleri tavsiye etmektedir. Tavsiye edilen çözümler sadece Alesta'nın sahada edindiği tecrübelerle sınırlı kalmayıp uluslararası tecrübeleri de kapsamaktadır.

Alesta Plastik, yaş sebze meyve ambalajlanması ile ilgili her türlü gelişmeyi yakından izleyen, yurt içi ve yurtdışında yayımlanan makaleleri takip eden ve dünya genelinde farklı ülkelerdeki üniversitelerde yapılan deney ve gözlemleri dikkatle inceleyip, faydalanan ve buna uygun çözümler bulan iş geliştirme departmanına sahiptir. Bu sayede yaş sebze-meyve ile ilgili teknolojik yenilikler ve trendler yaratabilen üreticilerle sürekli temas halindedir. Alesta Plastik, bu teknolojiler yeterli olgunluğa ulaştıkça yaş sebze-meyve üreticisi ve ihracatçısının hizmetine sunmaya devam edecektir.

Alesta Plastik ithalatını gerçekleştirdiği ürünlerin kalitesini dikkate almakla birlikte üreticisinin teknik destek yeterliliği ve istekliliğine de son derece özen göstermektedir. Bu nedenle Alesta, sattığı her ürünün teknik yeterliliğe sahip olduğunu iddia edebilmektedir.

Alesta Plastik öncelikli görev olarak, satış öncesi gerekli bilgilendirmeyi sağlamak sonrasında ise teknik desteği sürdürmek olarak belirlemiştir.

Telefonlar

(0242) 322 5081
0533 962 8662

Adres

Alesta Paketleme Hizmetleri Plastik Ambalaj Bilg. San.Tic.Ltd.Şti.; Antalya şehri Merkez ilçesi Muratpaşa mahallesindedir.

Emre Turan firma sorumlusudur. Sedir Mahallesi 720 Sokak Olgunlar Apt. A Blok 14/B PK:07010 ANTALYA

Antalya / Merkez / Muratpaşa

Haritada göster

Harita

Alesta Paketleme Hizmetleri Plastik Ambalaj Bilg. San.Tic.Ltd.Şti. nasıl gidilir?
Alesta Paketleme Hizmetleri Plastik Ambalaj Bilg. San.Tic.Ltd.Şti. firması için, henüz bir harita tanımlanmamış.

Genel Bilgiler

Şirket Adı
Alesta Paketleme Hizmetleri Plastik Ambalaj Bilg. San.Tic.Ltd.Şti.
Sorumlu Kişi
Emre Turan
Adres

Sedir Mahallesi 720 Sokak Olgunlar Apt. A Blok 14/B PK:07010 ANTALYA

Antalya / Merkez / Muratpaşa

Haritada göster
Telefonlar
(0242) 322 5081
0533 962 8662
Faks
(0242) 322 5081
Şirket Türü
Üretim , Satış Pazarlama ,
Şirket Tipi
Limited Şirket
Çalışan Sayısı
1-3
Vergi Dairesi
Vergi Numarası

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir