AKAR MOTORLU TAŞITLAR ALIM-SATIM KOMİSYON YEDEK PARÇA İNŞ. SAN.TİC. LTD. ŞTİ.

AKAR MOTORLU TAŞITLAR ALIM-SATIM KOMİSYON YEDEK PARÇA İNŞ. SAN.TİC. LTD. ŞTİ.

İletişim Bilgileri
  • Sorumlu Kişi:
    Süleyman AKAR
  • Telefon:
    (0266) 221 1700
  • Faks:
    (0266) 221 9585
Sosyal Medya:

AKAR otomotiv 1982 yilinda Mehmet AKAR tarafinda Balikesir’in Sindirgi ilçesinde kurulmus ve 1994-1997 yillari arasi Universal Traktörleri bayiligi yapmistir.

AKAR OTOMOTİV Nisan 2006 yılında KARSAN, Aralık 2007 yılında ISUZU ve Ocak 2008 yılında LS Traktörleri'nin şubeliklerini de bünyesine katmıştır.

Daha sonra Balikesir’de Edremit yolu üzerinde ogullari Mustafa-Süleyman- Adem AKAR tarafindan AKAR OTOMOTİV-1, AKAR OTOMOTİV-2 olarak ticari araç üzerine faaliyetine halen devam etmektedir. 

      AKAR otomotiv sifir ve 2.el ticari oto da Ege ve Marmara Bölgesinin söz sahibi isimlerinden olup güvenilirligini kanitlamis bir kurulustur. 

      Akar Otomotiv olarak oto boya kaporta ve panelvan araçlari minibüse çevirme islemlerini Yeni Sanayi Sitesinde kendi yerlerimizde gerçeklestirmekteyiz. 

      Uzun süreli güven, daima güler yüz, dürüstlük ve kalici dostluklar için profesyonel kadromuzla sizleri AKAR OTOMOTIV’E tanismaya bekliyoruz.

Süleyman AKAR

 

AKAR MOTORLU TAŞITLAR ALIM-SATIM KOMİSYON YEDEK PARÇA İNŞ. SAN.TİC. LTD. ŞTİ.; Balıkesir şehri Merkez ilçesi Merkez mahallesindedir.

Süleyman AKAR firma sorumlusudur.
Genel
AKAR MOTORLU TAŞITLAR ALIM-SATIM KOMİSYON YEDEK PARÇA İNŞ. SAN.TİC. LTD. ŞTİ. haritası
AKAR MOTORLU TAŞITLAR ALIM-SATIM KOMİSYON YEDEK PARÇA İNŞ. SAN.TİC. LTD. ŞTİ. nasıl gidilir?
AKAR MOTORLU TAŞITLAR ALIM-SATIM KOMİSYON YEDEK PARÇA İNŞ. SAN.TİC. LTD. ŞTİ. firması için, henüz bir harita tanımlanmamış.
AKAR MOTORLU TAŞITLAR ALIM-SATIM KOMİSYON YEDEK PARÇA İNŞ. SAN.TİC. LTD. ŞTİ. Mesaj gönder
Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir