3xtelekom

Hakkında

1Net Telekom

Telekomünikasyon sektöründeki 3 yıllık tecrübemizi ve uluslararası çözüm ortaklarımızı aynı çatı altında topladık. Bilgi birikimimiz, teknik altyapımız, yatırımlarımız ve iletişim alanındaki hizmet aşkımız, büyük bir hizmet gücüne dönüştü. Bu hizmet gücümüzü, siz abonelerimizin en kaliteli ve en uygun fiyatlarla iletişim hizmeti alabilmeniz için harcıyoruz. Biz Dünyadaki teknolojileri izlemiyoruz. Bu teknolojilerin gelişmesi için çalışıyoruz.

1Net Telekom iletişim sektöründeki köklü yıllık tecrübesi ile dünyada telekomünikasyon hizmetlerinde sunulan tüm teknoloji ve yenilikleri sizlerin hizmetine sunar. 1Net Telekom güçlü teknik destek ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmet eder. Amacımız telekomünikasyon kalitenizi arttırıp, maliyetlerinizi minimum seviyeye indirmektir.

Yurtiçi ve yurtdışı, sabit telefon ya da GSM hatlarını aramak artık 1Net Telekom ile çok daha ucuz, çok daha kaliteli. Dünya standartlarında, iletişim hizmeti almayı sizler de hak ediyorsunuz. 1Net Telekom ile dünyanın her yeri ile (dünyanın her yerinden) ucuz uluslararası görüşmeler yapabilirsiniz.

1Net Telekom ile dünyanın her yeriyle, dünyanın her yerinden, sabitten, cepten, ankesörlü telefonlardan, bilgisayardan, internet üzerinden ucuz şehirlerarası ve uluslararası görüşmeler yaparsınız. Telefonunuzun şehirler arası veya yurt dışı aramalara açık olması gerekmez .

En yaygın ve hesaplı Bireysel veya Kurumsal iletişim çözümleri, sabitten, cepten, bilgisayardan arama bizim işimizdir. 1Net Telekom dünyanın her yerinden her yerine arama yapma imkânı sağlayan bir Telekom şirketidir. Telefon kartı, SMS geri arama, Webden geri arama, Pc2Phone ve IP Telefon hizmetleri sunar .

1Net Telekom ile sabit telefondan çok ucuz arama yapabilirsiniz. Ev veya işyerinizdeki ADSL bağlantısını ucuz telefon hattına çevirin . Şehirlerarası ve uluslararası görüşmelerinizi Pye varan ucuzlukta yapın . 1Netden 1Nete ücretsiz arama imkanı sizleri bekliyor.

Hesaplı sabit hat ile şehirler arası, uluslar arası ve gsm görüşmelerinizi

Telefonlar

(0216) 306 5033
0542 823 4483

Adres

3xtelekom; İstanbul şehri Kartal ilçesi Karlıktepe mahallesindedir.

uğur konuk firma sorumlusudur. KARLIKTEPE MAH.SOGANLIK MAH. TÜZÜN APT.NO:21 KAT :1 D:1 İSTANBUL

İstanbul / Kartal / Karlıktepe

Haritada göster

Harita

3xtelekom nasıl gidilir?

Genel Bilgiler

Şirket Adı
3xtelekom
Sorumlu Kişi
uğur konuk
Adres

KARLIKTEPE MAH.SOGANLIK MAH. TÜZÜN APT.NO:21 KAT :1 D:1 İSTANBUL

İstanbul / Kartal / Karlıktepe

Haritada göster
Telefonlar
(0216) 306 5033
0542 823 4483
Faks
(0216) 306 5033
Şirket Türü
Hizmet , Üretim , Satış Pazarlama , Danışmanlık ,
Şirket Tipi
Çalışan Sayısı
3-10
Vergi Dairesi
Vergi Numarası

İletişim Formu

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir